Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Samsung Galaxy Watch 3 - různé verze?

(Téma vytvořeno: 16-04-2021 07:47 PM)
362 Zobrazení
Airinka_88
Journeyman
Možnosti

 Zdravím, chtěla bych se zeptat, co přesně znamená kód pro hodinky Galaxy Watch3 - SM-R840NZSAEUE. Jedná se mi o to, že jsem viděla i označení SM-R840NZKAEUB, kdy se písmena liší, ale hodinky vypadají stejně.

Jde mi o to, že je chci koupit manželovi, který  má starší model Galaxy watch 46mm  (trošku mi závidí GWA2 a hlavně měření tlaku a EKG 😉) a nevím, jaký a jestli je v  nich rozdíl.

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý večer @Airinka_88 

Jedná se o celý regionální kód, z kterého se někdy dá poznat, že se jedná o hodinky dovezené z jiného regionu - tzv. šedý dovoz. Oficiální hodinky pro český trh mají označník SM-R840NZKAEUE (černá) nebo SM-R840NZSAEUE (stříbrná varianta). Aktuálně můžete využít víkendové akce, kdy na při nákupu v oficiálním eshopu Samsung máte ne hodinky další slevu 20% 

https://www.samsung.com/cz/watches/galaxy-watch/galaxy-watch3-45mm-mystic-silver-sm-r840nzsaeue/buy/


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

6 Odpovědi
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den,
nemusíte mít strach. Tyto verze se liší pouze barvou hodinek.
SM-R840NZKAEUB verze černá
SM-R840NZSAEUE verze stříbrná

0 Like
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý večer @Airinka_88 

Jedná se o celý regionální kód, z kterého se někdy dá poznat, že se jedná o hodinky dovezené z jiného regionu - tzv. šedý dovoz. Oficiální hodinky pro český trh mají označník SM-R840NZKAEUE (černá) nebo SM-R840NZSAEUE (stříbrná varianta). Aktuálně můžete využít víkendové akce, kdy na při nákupu v oficiálním eshopu Samsung máte ne hodinky další slevu 20% 

https://www.samsung.com/cz/watches/galaxy-watch/galaxy-watch3-45mm-mystic-silver-sm-r840nzsaeue/buy/


fajn-Snek-podpis-B


potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
@fajnSnek nejspíš ses překlikl. U obou verzí hodinek máš stejný kód 😉

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

R840NZKAEUE -  R840NZSAEUE 

@potasm co je na těch kódech stejného? Já tam tedy odlišnost vidím..


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
my mistake..po prvním letmém pohledu mi uteklo písmenko..

0 Like
Airinka_88
Journeyman
Možnosti

Jj, už jsem se dozvěděla, že je to kód distribuce a pro CZ je to SM-R840NZSAEUE (tedy pro stříbrnou verzi). Přímo na stránkách samsung.com jsem "pokecala" s Václavem na chatu 😉.