Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 
Salt la soluție REZOLVAT

Subiect inițial:

Păreri căști wireless Samsung!

(Subiect creat la: 10-04-2024 01:34 PM)
162 Vizualizări
Bogdiiu
Navigator
Opțiuni
Buna ziua! Aș dori și eu câteva de păreri de la posesorii de Galaxy Buds, Galaxy Buds Plus, Galaxy Buds 2, Galaxy Buds Pro și Galaxy Buds Live (am avut până să le pierd, mi-au plăcut, mă satisfăceau dar mă cam deranjau în urechi daca le țineam mult).
1 Soluţie
Soluţie
Bogdiiu
Navigator
Opțiuni
În cele din urma am ales Buds 2, îmi plac mai mult ca sunt mai micuțe pe stilul meu și fata de buds 2 pro nu sunt diferențe insemnabile, mai ales pentru un utilizator obișnuit. Mulțumesc mult de păreri. Voi reveni și cu un mic update la câteva zile după ce le-am încercat și eu, tot aici în postare.

Vizualizare soluţie în postul original

0 Aprecieri

1 Soluţie

7 Răspunsuri
EmiliaDuna
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Salut,
Încă dețin Galaxy Buds 2 și sunt foarte mulțumită de ele. Pot sa stau cu ele toată ziua, nu mă deranjează. Sunt confortabile și stau bine in urechi.
RS2092
Helping Hand
Opțiuni
Salut. Dețin buds2 și sunt foarte mulțumit de ele. Am vrut sa fac upgrade la buds2 pro, dar am considerat ca mai bine mai aștept noua generație.
MariuS23U
GrandMaster
Opțiuni
Salut, eu îți recomand Buds 2Pro sau , anul asta pe la vară, când se va lansa Flip/Fold 6 și probabil Buds 3.
CristinaEC
Troubleshooter
Opțiuni
Buna,
Si eu am Galaxy Buds Pro si nu m-au facut sa ma gandesc sa-mi iau o varianta mai noua... eu sunt foarte multumita de ele, se aude excelent si n-am ce sa le reprosez. 😊
coco79
Legend
Opțiuni
Tot Galaxy Buds 2 am și eu..🙂
Soluţie
Bogdiiu
Navigator
Opțiuni
În cele din urma am ales Buds 2, îmi plac mai mult ca sunt mai micuțe pe stilul meu și fata de buds 2 pro nu sunt diferențe insemnabile, mai ales pentru un utilizator obișnuit. Mulțumesc mult de păreri. Voi reveni și cu un mic update la câteva zile după ce le-am încercat și eu, tot aici în postare.
0 Aprecieri
EmilianN
Community Manager
Opțiuni

O alegere foarte bună, un produs de calitate, fiabile și un sunet super.