Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Meranie krvného tlaku a EKG

(Téma vytvořeno: 08-12-2020 11:48 PM)
1857 Zobrazení
Pd810
Voyager
Možnosti

Cauko,

Ako všetci vieme tak hodinky GALAXY WATCH 3 (a myslim, že aj GALAXY WATCH ACTIVE 2) dokážu merať krvný tlak a aj EKG. Ale (veľké ale), tieto funkcie fungujú zatiaľ iba v Kórei a USA, u nás na Slovensku a v Európe sa stále čaká na potrebné schválenie. Keďže mňa to mrzí, že nemôžme využívať tieto funkcie aj my, tak som hľadal. A ako som hľadal, našiel som riešenie, ktoré prekvapivo funguje a som aj ja schpný merať krvný tlak a EKG s mojimi hodinkami GALAXY WATCH 3. Rozhodol som sa preto podeliť o túto info aj s vami, ostatnými majiteľmi hodiniek, aby ste aj vy mohli využívať tieto funkcie. Posielam aj screenshoty z aplikácií aj meraniami. A posielam aj link na apk súbory, ktoré treba stiahnuť a nainštalovať, aby ste mohli merať aj vy tieto údaje. Dúfam, že sa vám to padrí rozbehať, tak ako mne :winking-face:

 

Link na apk súbory:

https://drive.google.com/folderview?id=1Kxvvyg06I07agEnZ9xeUn2lI36Wi0Luk

 

Ps: všetko som otestoval, neregistrujem žiadne problémy, takže by to malo byť všetko safe to use (ale aj tak nezodpovedám za prípadne zlyhania! Ďakujem za pochopenie)

 

 

Screen_20201101_181132.png

Screen_20201101_181129.png

  

Screenshot_20201101-180311_Samsung Health Monitor.jpg

Screenshot_20201101-180307_Samsung Health Monitor.jpg

  

5 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @Pd810,

 

děkujeme za příspěvek, toto jsme zde již řešili zde: https://eu.community.samsung.com/t5/wearables/ekg/td-p/1923528/page/4 a zde: https://eu.community.samsung.com/t5/wearables/samsung-watch-3-a-ekg-monitor/m-p/2118075#M4235

 

Já jen doplňuji a upozorňuji, že toto je neoficiální postup a děláte jej na vlastní riziko a zodpovědnost. Oficiálně to funguje pouze v zemích, které získaly potřebné schvalovací procesy a cerfifikaci k provozu EKG na těchto hodinkách. 

 

V Evropě se na tyto potřebné schvalovací procesy zatím stále čeká a proto není žádná z těchto funkcí dostupná v hodinkách oficiální cestou.

 

Mrkva156
First Poster
Možnosti

Dobrý, ja mam galaxy active 2. Nainštalovala som všetko podľa postupu ale aplikácia nefunguje hlási mi ze hodinky sú nekompatibilne. Ponúka možnosť sparovania a prepne ma do aplikácie hodiniek galaxy wearable ale tam nemám čo spravit. Dala som ja povolenia k aplikácii a nejde ani tak. Apku nevidno ani v hodinkách. Niečo nie je dobre 🙂 

0 Like
Pd810
Voyager
Možnosti

Dobrý deň @Mrkva156 @

je možné, že aplikácie, ktoré uvádzam aj v linku, sú iba pre Galaxy Watch 3 a teda nie sú s vašimi hodinkami kompatibilné. Na mojich Galaxy Watch 3 meranie ekg a krvného tlaku funguje super, na iných hodinkách som neskúšal...

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti
0 Like
111maros
Student
Možnosti

no to je super ze uz je tato funkcia dostupna ale ak mate telefon inaj znacky ako samsung tak tato funkcia nie je dostupna. ak by som toto vedel tak si teito hodinky nekupim lebo mne sa jednalo hlavne o tieto fu kcie. merani tlaku a ekg

0 Like