Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 
Salt la soluție REZOLVAT

Subiect inițial:

Incarcator Galaxy watch 5

(Subiect creat la: 28-02-2024 08:09 PM)
169 Vizualizări
raresFold
Explorer
Opțiuni
Salut, azi am bagat ceasul la incarcat cu cablul original si am vazut ca nu se intampla nimic. Naspa, cred ca l-am trantit sau ceva si aia a fost. Dupa am incercat sa-l incarc cu incarcatoru de la primul model de galaxy watch, se cupleaza, incarca cam 1 minut si dupa nu mai vrea. Care sa fie problema? Nu sunt compatibile? Daca nu ar fi fost compatibile banuiesc ca nu se incarca deloc, l am tinut in aceeasi pozitie, nu avea joc sau ceva. Aveti vreo sugestie? 
Nu prea as vrea sa dau 120 lei pe un cablu original, imi e frica sa nu fie problema de la ceas, dar nu ar trebui
1 Soluţie
Soluţie
CipriG
Pioneer
Opțiuni
Încearcă sa încarci ceasul folosit funcția Wireless Power Sharing a telefonului. Dacă merge nu e de la ceas problema.

Vizualizare soluţie în postul original

1 Soluţie

6 Răspunsuri
EmiliaDuna
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Salut,
Nu ai un alt încărcător?
Eu as achiziționa un alt încărcător pentru ceas, așa poți să îți dai seama daca problema este de la încărcător sau de la ceas: https://www.samsung.com/ro/mobile-accessories/fast-wireless-charger-black-ep-or900bbegww/
0 Aprecieri
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Salut,

Nu ai unde incerca un alt incarcator? Nu stii pe nimeni cu ceas Samsung?

raresFold
Explorer
Opțiuni
Din pacate chiar nu cunosc pe nimeni cu galaxy watch mai nou
0 Aprecieri
Anonymous User
Neaplicabil
Opțiuni
Ar trebui să cumperi un încărcător original de la samsung
0 Aprecieri
Soluţie
CipriG
Pioneer
Opțiuni
Încearcă sa încarci ceasul folosit funcția Wireless Power Sharing a telefonului. Dacă merge nu e de la ceas problema.
raresFold
Explorer
Opțiuni
Super idee, nu imi trecuse prin cap, problema nu e de la ceas 👌
0 Aprecieri