Close

What are you looking for?

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

health data galaxy watch

(Topic created on: 15-04-2021 10:05 AM)
800 Views
osis1
Pioneer
Options

hello please advice. so Galaxy watch 3 has disappeared offering health data as I roll it back. 

Screen_20210415_071538.png

0 Likes
9 REPLIES 9
Pd810
Voyager
Options

hello @osis1, I do not completely understand your question, can you please be more specific, I would like to help you with your problem :winking-face:

PS: I see you have your watch in Slovak language, and I am from Slovakia, so feel free to write in Slovak language, if you want to :smiling-face:

0 Likes
osis1
Pioneer
Options

super . mam galaxy watch 3 telefon galaxy s20 a ked som vypinal hodinky tak bola ponuka vypn. ikona ako je na sos taky cerveny majak a citlivost displeja. ale ten majak zmizol a tam sa ukazovalo po stlaceni meno a alergie a lieky a krvna skupina . neviem to dat spat .dakujem 

0 Likes
Pd810
Voyager
Options

fuuu, no tak s tým asi nepomôžem, ani som nezachytil, že taká funkcia na hodinkách bola, a to ich mám už viac ako pol roka, ale túto funkciu som naozaj neregistroval. teda ale vravíte, že keď ste stlačili tlačidlo napájania, tak ste videli 3 ikonky? (teda ikonka vypnutia, ikonka citlivosť na dotyk a ikonka s osobnými informáciami - meno, alergie,...)

0 Likes
osis1
Pioneer
Options

spravne  3 ikony 

0 Likes
osis1
Pioneer
Options

Screenshot_20210415-112244_Contacts.jpg

 napriklad taketo udaje ako v telefone 

0 Likes
Pd810
Voyager
Options

Áno, našiel som to v telefóne, a našiel som návod kde by sa to malo nachádzať na hodinkách, avšak vyzerá, že to tam nie je... na stránke Samsungu som našiel toto: 

Note: Medical information cannot be accessed on a Galaxy Fit, Gear Fit2, Gear Fit2 Pro, or Galaxy Watch3

 

Takže asi bohužiaľ to na našich hodinkách naozaj nie je 😓

osis1
Pioneer
Options

skoda bolo to fajn rychli pristup lebo ono to ide aj cez telefon ale ak ma clovek nastavene hodinky a odomikanie cez zname zaridenie tak sa otvori telefon a neda sa ist na info o zdravotnom stave 

16184968688622962371028310424784.jpg

0 Likes
osis1
Pioneer
Options

dakujem 

osis1
Pioneer
Options

vcera som si vsimol ze funkcia je spat 

20210813_061426.jpg

0 Likes