Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 12-08-2019 10:41 PM)
Evilman
Pioneer
Možnosti
Wearables

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

370 Odpovědi
Fandaklara
Pioneer
Možnosti
Wearables

Bohužel po dnešní aktualizaci né.  Dříve to bylo jak říkáš 

PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables

Screenshot_20190812-210743_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Tak to se ráno uvidí , na noc vypínám zvuky na telefonu a u hodinek režim dobrou noc , a vždy to fungovalo 

Note 10+ 512GB
calvero1
Explorer
Možnosti
Wearables
tak co se týče koupání v moři, tak bez problému , jenom doporučují pak to stejné pod čistou vodou, potápění-zkoušel jsem jen plavání, když jsem je ponořil cca do 1/2 až 1m výškoměr ukázal i -450 m, co se týká nadmořské výšky u moře, žádná 0 u hotelu cca 59 a skakalo +- 60m, v při zpáteční cestě v letadle ukazovalo max 2500m i když už bylo cca 10000, tak jsem chtěl nastavit v ručním 10tis, nešlo navolit pouze 8800 a to jak na watch 46 i 42, po přistání to spadlo cca na 6600, pak pomohl pouze automaticky režim, tak od těchto hodinek nějaký super luxus neočekávejte, a to je mám po reklamaci
Lendo66
Navigator
Možnosti
Wearables

@Fandaklara 

Zrusili iba ze ti na hodinkach neukaze budiky z telefonu a naopak...ked ti rano bude zvonit budik normalne ho mozes vypnut z hodiniek ako doteraz...

Fandaklara
Pioneer
Možnosti
Wearables

To bohužel není pravda . Mám několik budíku a ty už dnes po aktualizaci nefungují . 

Lendo66
Navigator
Možnosti
Wearables

@Fandaklara 

Prave som to skusal,ide to aj po update

Renda
Apprentice
Možnosti
Wearables

taky mi to funguje

Lendo66
Navigator
Možnosti
Wearables

Komu to nejde nech ide do wearable apky,oznamenia,spravovat oznamenia, a zapnite si oznamenoa z aplikacie "hodiny"

Oni v update zrusili iba moznost ze z hodiniek si vies nastavit budik do mobilu...takze v hodinkach vam uz ukazuje iba budiky nastavene v hodinkach nie aj v mobileScreenshot_20190812-222053_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Screenshot_20190812-222059_Galaxy Watch PlugIn.jpg

20190812_223704.jpg

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

Měl jsem to zaplé automaticky ale raději jsem to zkontroloval :winking-face: diky za komentář

snek3.png
Fandaklara
Pioneer
Možnosti
Wearables

To samozřejmě mám , nevím kde je problém.  Zkoušel jsem restartovat tel i hodinky ale bez úspěchu