Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 12-08-2019 05:30 PM)
Evilman
Pioneer
Možnosti
Wearables

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

370 Odpovědi
PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables

Dnes mě přišla aktualizace GWDnes mě přišla aktualizace GW

Note 10+ 512GB
fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

Ráno také staženo, díky za info a screen

snek3.png
PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables
Není zač
Note 10+ 512GB
Renda
Apprentice
Možnosti
Wearables

přátelé skoušel někdo s hodinkami plavat v moři ? ve sladké vodě problém není ale co mořská ?

PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables
Mořská vadí i telefonu , možná je o tom něco v návodu ,já bych to asi neriskoval
Note 10+ 512GB
PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables

I když hodinky Galaxy Watch disponují odolností proti vodě a prachu, je vhodné dodržovat pro její zachování určitá pravidla.

Hodinky nedoporučujeme používat při aktivitách kdy mohou být vystavené tlaku vody, nárazu nebo rychle tekoucí vodě. Poté, co hodinky přijdou do styku se sladkou vodou, je vždy otřete dosucha měkkým hadříkem.

Pokud je zařízení vystavené působení jiné než sladké vodě nebo látkám jako například opalovací krém, parfém,
nebo různá úklidová chemie, neprodleně tělo hodinek pečlivě opláchněte sladkou vodou a dosucha otřete měkkým hadříkem.

Hodinky nikdy nesušte horkým vzduchem, jako například fénem na vlasy.

Note 10+ 512GB
PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables
Tady je to přímo z příručky 😉

Údržba odolnosti proti vodě a prachu
Vaše zařízení podporuje odolnost proti vodě a prachu. Aby si zařízení odolnost proti vodě a prachu
uchovalo, řiďte se pozorně těmito tipy. V opačném případě by mohlo dojít k poškození zařízení.
• Nevystavujte zařízení rychle tekoucí vodě.
• Nepoužívejte zařízení při potápění, skákání do vody, šnorchlování ani při provozování jiných
sportovních aktivit v rychle tekoucí vodě.
• Pokud jsou zařízení nebo vaše ruce mokré, pečlivě je před manipulací se zařízením osušte.
• Pokud bylo zařízení vystaveno působení sladké vody, pečlivě ho usušte pomocí čistého
měkkého hadříku. Je-li zařízení vystaveno jiným kapalinám, jako je slaná voda, voda z bazénu,
mýdlová voda, olej, parfém, opalovací krém, prostředek na čištění rukou, nebo chemikáliím,
jako jsou kosmetické přípravky, opláchněte je sladkou vodou a důkladně osušte čistým měkkým
hadříkem. Pokud byste se těmito pokyny neřídili, mělo by to nežádoucí vliv na výkon a vzhled
zařízení.
• Pokud zařízení upustíte na zem nebo pokud dojde k nárazu do zařízení, mohou být funkce
odolnosti zařízení vůči vodě a prachu narušeny.
• Zařízení nerozebírejte. U zařízení by tak mohlo dojít k narušení odolnosti vůči vodě a prachu.
• Nevystavujte zařízení dramatickým změnám teplot vzduchu či vody.
• Nesušte zařízení přístrojem na vysoušení, například fénem na vlasy.
• V sauně by u zařízení mohlo dojít k narušení odolnosti vůči vodě.
• Některé funkce, jako je dotykový displej, nemusí správně fungovat, pokud zařízení používáte ve
vodě.
• Vaše zařízení bylo testováno v kontrolovaném prostředí a jeho odolnost vůči vodě a prachu
byla certifikována v určitých situacích a za určitých podmínek. (Splňuje požadavky na
odolnost vůči vodě do hloubky 50 m, jak je popsáno v mezinárodním standardu ISO
22810:2010, zařízení může být používáno v mělké vodě. Splňuje požadavky na odolnost vůči
prachu, jak je popsáno v klasifikaci IEC 60529 IP6X.)
Note 10+ 512GB
Renda
Apprentice
Možnosti
Wearables

díky za info já si to myslel :smiling-face:

Fandaklara
Pioneer
Možnosti
Wearables

Chlapi můžete mi poradit.  Po dnešní aktualizaci nemám synchronizovany budík a nemůžu to najít kde to zase povolit . 

Můžete mě navezt díky 

PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables
To se děje automaticky ne , mě když začne zvonit budík na telefonu tak i na hodinkách , vypnu ho buď na hodinkách nebo na mobilu , v hodinkách nic nenastavuju
Note 10+ 512GB