Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 24-07-2019 05:55 PM)
Evilman
Pioneer
Možnosti
Wearables

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

370 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Maker ★
Možnosti
Wearables

@johnny76 ano, potvrzuji co zde psal @PetrV a ted jsem to take zkousel v nasledujici kombinaci: Hudba v telefonu Galaxy S9 spojene s bezdratovymi sluchatky Galaxy Buds a ovladani pres hodinky Galaxy Watch Active a vse funguje.

IMG-20190708-WA0006.jpg

Guru.png
Libb
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

@johnny76je zvláštní, že se hodinky odpojí při přenosu hudby, to by neměly. Ale jinak prakticky denně ovládám hudbu, která hraje z telefonu pomocí hodinek. Jak to ostatně hezky demonstroval @AndroidGuru 

SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G 256 Silver | Z Flip | Galaxy Buds | Buds Pro
Petufo
Explorer
Možnosti
Wearables

@Lendo66 Ti fakt vydrží pět dní na jedno nabití? Já se nikdy nedostal přes tři a půl dne, možná čtyři dny. Ale je fakt, že já mám zapnuté měření stresu i tlaku pořád (protože to na výdrž nemělo absolutně vliv).

Lendo66
Navigator
Možnosti
Wearables

@Petufo Vydrzia,meranoe tepu mam na 10 min a stres vypnuty...ale teraz mam samsung duo charger,takze ked idem do sprchy tak ich tam polozim a ked vydem taknsinich dam na ruku takze teraz vydrzia aj dlhsie...

PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables

No po poslední aktualizaci se trochu výdrž zkrátila , ale u mě pořád 4 dni na 100% vydrží  , mám zapnutý jen tep , a ten se měří v klidovém stavu a to celý den nejsem . Jinak displej mám vypnutý , zapíná se jen gestem ruky .

Note 10+ 512GB
Daveman01
Pioneer
Možnosti
Wearables

Tak nás čeká další aktualizace info.

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

Tak už jsem také jeden z Vás :smiling-face: GW 46mm

snek3.png
PetrV
Helping Hand
Možnosti
Wearables
👏👏👍
Note 10+ 512GB
jancip
Explorer
Možnosti
Wearables
Caute. Dnes som dal nabijat hodiny Galaxy watch. Nabijalo do 66% a potom mi zacala blikat cervena dioda, namiesto toho, aby len svietila..ale na hodinach mam blesk, cize signalizuje nabijanie..ale nenabija..ked vytiahnem zo zasuvky a znovu zapnem, tak chvilu nabija a neblika, ale po nejakom case znova..ma s tym niekto skusenost?

Lendo66
Navigator
Možnosti
Wearables

@jancip  pouzivas original nabijacku?skus vypnut hodinky,poizit inu bezdrotovu samsung nabijacku...