Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch Ultra - délka řemínku/obvod zápěstí

(Téma vytvořeno: 26-07-2024 10:13 AM)
157 Zobrazení
Fufajz
Explorer
Možnosti
Dobrý den.
Uvažuji nad výměnou Galaxy Watch5 PRO za Galaxy Watch Ultra. 😀 Zajímá mě však maximální délka originálního řemínku, která lze nastavit resp. maximální obvod zápěstí, na které půjdou Ultry "nasadit". Nikde na internetu jsem tuto hodnotu zatím neobjevil. 🤔
Mám trochu větší pazouru. 😁 Ale u Watch5 PRO s originálními řemínky vel. M/L jsem problém neměl. Předpokládám, že velikost řemínku Watch Ultra bude asi stejná jako u Watch5 PRO, ale pro jistotu, než hodinky objednám, bych potřeboval délku řemínku u Watch Ultra vědět.
Mohl by prosím někdo z nových majitelů Watch Ultra změřit maximální délku řemínku a napsat ji sem? Díky moc

P.S. Rady typu, že si mám jít hodinky někam odzkoušet mi nepomůžou 😂, protože jsem na dovolené "mimo civilizaci" a v nejbližším okolí nemají Ultry fyzicky v obchodě k dispozici. 😟
0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
maoli
Voyager
Možnosti
0 Like
12 Odpovědi
danisp1704
Mastermind
Možnosti
Pekný deň Fufajz,info z nay,origo remienky majú dva rozmery:priloha1721982236818.jpg1721982236849.jpg1721982629845.jpg
0 Like
Fufajz
Explorer
Možnosti
Ty hodnoty nebudou nejspíš přesné. Šířka 139,5 mm? To vypadá tak na půlku řemínku. 😉 Ale i tak díky moc. 👍🙂
0 Like
danisp1704
Mastermind
Možnosti
😉🖐
0 Like
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den,
hodinky mám na sobě, až dorazím z kina domů, změřím Vám to.

0 Like
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
Marine band, ktorý je defaultne k Ultrám dáva obvod 23 cm. Trail band dá aj 25 cm.
0 Like
Řešení
maoli
Voyager
Možnosti
Snad vám to pomůže 20240726_125309_1000090147_1721991207.jpg
0 Like
Fufajz
Explorer
Možnosti
👍 Pomohlo. Přesně to co jsem potřeboval. 😀 Díky moc
Fufajz
Explorer
Možnosti
Děkuji za informace. 👍🙂
0 Like
Fufajz
Explorer
Možnosti
Díky za ochotu. 👍🙂 Už je to vyřešeno. Už to naměřil a poslal Maoli. 😀