Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Fit e

(Téma vytvořeno: 07-05-2019 02:17 PM)
jv18
Big Cheese
Možnosti
Wearables

Nově je v nabídce Samsungu nový fitnes náramek. Za podle mě rozumnou cenu nabízí vše potřebné pro monitorování aktivit, ať už jde o senzor srdečního tepu, odolnost 5ATM a displej PMOLED. Výdrž 7 - 13 dnů na jedno nabití. Na výběr jsou tři barevné varianty. Za mě super příslušenství. K Samsungu jedině Samsung.

10 Odpovědi
WoodMan
Navigator
Možnosti
Wearables

Za me pecka, ja uz objednal pro pritelkyni. Jestli vzit nejaky noname z Ciny, ktere se prodavaji v kazdem supermarketu za 500-700, tak uz je rozhodne lepsi si priplatit a vzit kvalitni Samsung za litr:)

jv18
Big Cheese
Možnosti
Wearables

Za mě taky pecka, nejlepší je mít všechno od jednoho výrobce a pak se nemusí řešit, co všechno a proč nefunguje, viz. zdejší fórum. Navíc takhle můžu mít jako fanda vše od Samsungu. A ne všichni chtějí hodinky, protože je buď nevyužijí, nebo mají zálibu v klasice. Tohle Samsungu chybělo a myslím, že to bude žádaný kousek.

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

Uvazuju jestli jit do Fit e nebo do Galaxy watch. Říkám si, že by asi náramek nakonec pokryl moje potřeby a to za pár korun. U GW se bojim těch problémů s barometrem co už se hodněkrát probíral...

snek3.png
jv18
Big Cheese
Možnosti
Wearables

Pokud nechceš zapisovat do reminderu, číst archiv sms a příchozích emailů, nechceš mít počasí na zápěstí, ale jde ti o měření aktivit a nějaké notifikace, tak je náramek podle mě ideální. 

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

No chtěl jsem to pouzit na měření aktivit bez telefonu a třeba i Spotify. Ale co tak čtu, tak Spotify na GW moc nejde, párovat s Galaxy Buds nejdou a ještě ta výdrž naramku bude asi lepší. Škoda, že Fit e nemá GPS..

snek3.png
jv18
Big Cheese
Možnosti
Wearables

Asi bych zkusil ten náramek,  ušetříš a budeš první majitel tady na foŕu :smiling-face: Jinak v Datartu zítra, resp. od půlnoci, sleva 10% úplně na všechno.

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

@jv18  o akci vím, mám v plánu ho objednat :winking-face:

snek3.png
fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Wearables

Jak na to tak koukám, možná počkám na klasicky Galaxy Fit :smiling-face:

snek3.png
Reliks
Voyager
Možnosti
Wearables

Hodím svůj dotaz sem. :thinking-face:

Neví někdo jak uplatnit výhru ze Samsung Members na nákup Galaxy Fit e černý když na eshopu Samsungu není k dispozici? Díky

EDIT: Tak vyřešeno, právě naskladnili a už objednáno. Sem na to zvědavý, doteď používám Huawei Watch W1 tak dám tomu náramku šanci a uvidíme...

x.png