Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace softwaru sport gear

(Téma vytvořeno: 02-06-2019 07:47 AM)
700 Zobrazení
Kristyna
First Poster
Možnosti

Ahoj, po dnešní aktualizaci softwaru hodinek, neni možné zobrazit kolik kroku jsem měla včera a ani kolik procent mám splněno. To samé se cvičením, není vidět na základním přehledu jake dny a kolik jsem cvicila. Chci zpátky starý software, prosím o radu. 

0 Like
7 Odpovědi
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Nová aktualizace je největší ***** co kdy do hodinek vypustili.  Při dnešní procházce s mou pětiletou dcerou, kdy jsme se v tom vedru jen tak ploužili, jsme podle hodinek nachodili 11,5 km průměrnou rychlostí 7 km/hod. Bravo vývojáři Samsungu!!! Do aktualizace bylo vše v pořádku. Také bych chtěl zpátky starý soft, ale asi to nějak jednoduše nejde.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Hlavně nezkoušejte nahrát sraeý software! Kolega @pRo_lama  to zkoušel, seklo se to a musel do servisu. Tam mu řekli, že to fakt nejde, je tam ochrana proti downgrade a ani oni to neumí (nebo to nepřiznali, ale to je už jedno).

Jediné, co zbývá, je bombardovat infolinku (Moje Galaxy) stížnostmi. A mysím to vážně, jediné co velkou společnost jako Samsung trápí, jsou výdaje na lidskou podporu. Tady si skuhráme jen mezi sebou, Samsung to sice monitoruje, ale věřím, že infolinka bude mít větší váju. Trvejte na tom, aby to zaznamenali a dali vám vědět ohledně řešení.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Kristyna
First Poster
Možnosti

Aha, děkuji za radu, to jsem měla v plánu. Tak nevim co teď, klidně tam budu volat každý den, jsem fakt naštvaná. 

0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Já tam volal a řekl mi, že o aktualizaci Health, která nejde nainstalovat prý už někde četl a na dotaz ohledně toho, že se GW nezobrazují v S Health v telefonu a tudíž nejdou nastavit jako zdroj počítání kroků a počítají nesmysly odpověděl, že jsem jediný kdo má tenhle problém a že by bylo dobré přeinstalovat aplikaci Healt a vymazat data (řekl jsem, že to už jsem udělal), tak prý přeinstalovat celý telefon. To GW v S Health ale nemá nikdo!!!

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Pravdu díš. Navíc nechápu, proč tam jsou Gear S3, které už dávno nemám a hlavně S2, které jsem ani nikdy neměl. Ale Galaxy Watch tam samostatně nejsou. Na druhou stranu, když vyberu všechny kroky, čísla se změní, takže je to v potaz nějak bere.

 

Screenshot_20190605-084915_Samsung Health.jpg



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Já to nastavil, jak mi poradil "Lendo66" zde https://eu.community.samsung.com/t5/Wearables/Samsung-Health-aktualizace/td-p/1174192 a SUPER, už to zase bere data o počtu kroků jen z Galaxy Watch. Jo a ty Gear S3 jsem měl v seznamu taky, tak jsem dal "Vymazat osobní údaje" a je klid.

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Ahoj,

na istom nemenovanom fóre sa jednému chlapíkovi podarilo spraviť downgrade. Avšak narozdiel odomňa,, on mal verziu R800. To je myslím, že 46mm verzia. Ale nie som si 100% istý. Možno bol problém v inom type CSC, lebo on si ho predtým zmenil na taký, aby mu sedel s tým "záchranným" balíčkom. Podľa slov technika, downgrade nie je možný. Mne sa nepodaril tiež. Ale po tom ako mi spravili opravu, tak som s novou aktualizáciou spokojný. Problém, ktorý som mal, tak sa vyriešil.