Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Ajutor, vă rog!

(Subiect creat la: 09-04-2024 06:29 PM)
138 Vizualizări
felixcuceanu
Explorer
Opțiuni
Cum pot avea, din nou, căci l-am avut, dar nu mai știu cum, aplicația okok direct în Samsung health? Deci nu prin health monitor sau Google fit ori Fitbit. Cum pot adăuga în Samsung health? Mă ajută la monitorizarea funcțiilor și îmi pune în health măsurătorile okok, fără una, dar deja am /aveam tot în Samsung health, trebuia doar să masor de pe ceas restul, în funcție de greutatea indicată deja de okok. Repet, știu că l-am avut direct în Samsung health. Fără intermediari 
3 Răspunsuri
Vlad1981
Maestro
Opțiuni
Nu am înțeles nimic 😁😁😁😁 editează postarea să înțeleagă lumea ceva
AlphaBlue
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Salut. Despre aplicația okok nu prea sunt informații, dar peste tot utilizatorii zic că se transfera datele în Samsung Health prin Google Fit. Probabil așa l-ai avut și înainte. Nu poți înregistra cantarul direct în Samsung Health?
felixcuceanu
Explorer
Opțiuni
Nu pot înregistra cântarul, direct, dar nu, înainte, am avut okok direct în Samsung health, cum am alte aplicații de sport și dietă. Știu sigur ca l-am avut, pentru că atunci aveam deja în Health, din okok, tot ce înseamnă măsurători bmi, pe când acum, via fit (sau altceva), am doar greutatea
0 Aprecieri