Κλείσιμο

What are you looking for?

ακύρωση
Προβολή αποτελεσμάτων για 
Αντ' αυτού αναζήτηση για 
Μήπως εννοείτε: 

Αρχικό θέμα:

Active 2 Σήμανση.

(Το θέμα δημιουργήθηκε στις: 19-07-2021 08:03 AM)
244 Προβολές σελίδας
Επιλογές
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!
Έχει τύχει σε κανέναν αυτό; Μετά από βουτιά στην θάλασσα έκλεισε. Το φορτισα και από τότε όταν το ανοίγω, ανοίγει για λίγα δευτερόλεπτα και μετά μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα και κλείνει. Το άφησα κλειστό για ένα βράδυ αλλά τίποτα. 

image


7 Απαντήσεις
manana86
Explorer
Επιλογές
Υπερθερμανθηκε προφανώς,αν το τοποθετουσες άμεσα σε δροσερό μέρος πιστεύω θα επανερχόταν.Μου έχει τύχει.Αν παρέμεινε σε υψηλές θερμοκρασίες τοτε ίσως πειραχτηκε.παραταύτα δεν είμαι ειδική οποτε αν το πας σε μαγαζί ίσως στο φτιάξουν
Tassos1
Voyager
Επιλογές

Καλησπέρα @ΓιάννηςΡικ 

Το καλύτερο που θα μπορούσα να προτείνω για το ρολόι σου θα ήταν να απευθυνθείς σε ένα από τα επισκευαστικά κέντρα μας, ώστε οι ειδικοί μας να μπορέσουν να το ελέγξουν και να σε ενημερώσουν. Μπορείς να βρείς το πιό κοντινό σε εσένα από το ακόλουθο link (https://www.samsung.com/gr/support/service-center/)

Επιλογές
Ευχαριστώ πολύ. Τελικά το πήγα σε ένα από το κατασκευαστικο κέντρο και περιμένω!
Επιλογές
Ειλικρινά δεν το έχω ξαναδεί αυτό. Τέλος πάντων το πήγα σε εξειδικευμένο service και περιμένω την λυπητερή και αν φτιάχνεται.
manana86
Explorer
Επιλογές
Η Εγγύηση έχει παρέλθει ε?μήπως γλιτωνες τα χρήματα επισκευής
Επιλογές
Έχει περάσει χρόνος και. Εξάλλου είναι δική μου υπαιτιοτητα γιατί το έβαλα σε θάλασσα ενώ χθες έμαθα ότι είναι μόνο για γλυκό νερό 😂
Επιλογές
Τελικά με κάλυψε η εγγύηση και άλλαξαν πλακέτα 😎