Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung support/szervízelés

(Témakör létrehozásának dátuma: 08-08-2023 11:06 AM)
219 Megtekintések
AlexDemko
Helping Hand
Beállítások

Szerintem nincs itt senki, vagy talán nagyon kevesen, akik ennyi Samsung cuccot megvettek volna az évek során. Mást is vettem, de elkötelezett híve vagyok a  márkának, mondom ezt még akkor is, ha a szervízháttér - mondjuk ki - nem a legjobb és ezzel keveset mondtam. Sajnos a hivatalos forgalmazók (Telekom, Media Markt, stb.) valamilyen, általam nem ismert, homályos oknál fogva a TMX szervízt teszik meg hivatalos márkaszervíznek, akiknél nagyanyám is jobban értett a mobilszereléshez (de lehetne mondani laptopot, vagy akármit). 

Ezt nemrégiben én is megtapasztalhattam, miután egyik kedves ismerősömnek anno eladtam a Samsung Galaxy ZFOLD 3 készülékemet, ami általa is végig tokban volt tartva, bumpszli is volt, ahogyan szoktam nevezni. :smiling-face:  Egyik nap kinyitotta és repedést vett észre középen a gyűrődésnél a képernyőn. 

Sajnálatos módon a TMX szervízbe küldték a  garancialevél alapján, ahol - kapaszkodjatok meg - megtagadták a  garanciális javítást, mondván - ez az egészben a legszebb - van egy karc a kereten, a  Samsung felirat mellett és ez nem rendeltetészerű használatot feltételez. Azt hallottam és olvastam is rengeteg panaszos ügyfél szájából, hogy ezzel hajtják el őket, de ezt csak most tapasztaltam meg én is. Egy több százezer forintos telefon mehet a kukába, mert a pénzért való javítás kvázi anyagi totálkár és jobban jár a delikvens, ha vesz egy újat. 

Egyszer már kifejtettem a  véleményemet ezzel kapcsolatban, de ha az emberek 95%-a elégedetlen valamivel, akkor érdemes lenne megfontolni, hogy változtatunk a helyzeten, mert a vevők megtartása nem addig a pontig tart, amíg eladom a high-tech cuccokat, utána meg széttárom a  karom, ha valami lesz vele. Bár ismerve a saját mentalitásomat is, továbbra is meg fogom venni és imádkozom, hogy ne legyen baja és csak a  TMX-be ne kelljen vinni....

A kép csak figyelemfelkeltés. 

20230801_192528.jpg

18 Válaszok
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Szia, Sajnálom a történeteket, a Foldable valóban nagyon törékeny, még akár a felhasználó behatása nélkül is tönkremehet, viszont lenne egy kérdésem, hol keressem ezeket az óraszámlapokat amiket használsz? Nagyon tetszik.
StarAroundABlackHole
Helping Hand
Beállítások
Nekem a hivatalos Márkaszervizzel, az Oktogon Szervizzel se volt rózsás tapasztalatom, ami egyből az órám beküldésével kedődött. Mivel ezzel kapcsolatban online össze-vissza kevertek, személyesen szerettem volna leadni, ezt viszont csak hétköznaponként lehet megtenni X óráig a SEStoreokban, így ez vidékiként ki is esik. A hétvégi nyitott üzletben sem vették át, hiába utaztam konkrétan azért oda, mivel a weboldalon azt írta, hogy ott átveszik. Csak annyit mondtak hogy hát igen sok probléma van a weboldallal. A postán persze fogalmuk se volt a leadási papírokról, amiről a Samsung az interneten ír, de egy rokonnak hála ott sikerült megfejteni a leadási címet, ami a szerviz névjegykártyáján is helytelenül szerepelt. Leadás után kicsit több, mint 3 hónap után, az én felkeresésemre mondták végül hogy az egyszerű javítás elkészült, egy 5percnyi "nem is tudják miről van szó" után. De én már csak annak örülök, hogy a készülék épségben visszaérkezett és normálisan működik.
0 tetszik
Nyck
Troubleshooter
Beállítások
Érdekes. A telefon egy használati tárgy, ami bizony néha begyűjt pár karcot, akárhogy vigyáz rá az ember. Az enyém gyári tokban lett karcos, gondolom ezt is visszadobnák...
Érdekelne, hogy szerintük mi is az a rendeltetésszerű használat.
Talán vitrinben kellene tárolni, hogy még egy porszem se érjen hozzá? Szánalmas hozzáállás... 😒 Sajnos a Samsungot is minősíti, hogy ilyen szervizekkel köt partnerséget.
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Úgy tudom, hogy elég szigorú a garanciális javításkor ezeknek a készülékeknek az ellenőrzése, ami nyilván nem mentség az ilyen esetekre. Valóban jó lenne, ha foldable esetén se lenne egy karc miatt kérdőjel a felhasználóknan a garancia miatt. És mintha azt is hallottam volna, hogy nem sok lehetőség van itthon a TMX megkerülésére.
0 tetszik
Kristof120701
Navigator
Beállítások
Elnézést az OFFTOPIC-ért, de ezt mikor fogják javítani az alkalmazásban? Screenshot_20230809_142006_Samsung Members.jpg
0 tetszik
AlexDemko
Helping Hand
Beállítások

Soha! :smiling-face: Viccet félretéve, mindig belefutok ebbe TELEFONON, mert laptopról nézve egyáltalán nem ilyen. :smiling-face:

0 tetszik
AlexDemko
Helping Hand
Beállítások

Valóban nem sok lehetőséged van. Esetleg, ha mint én VIP üzleti ügyfél vagy a Telekomnál (és még nekik is dolgozol), kivered a balhét, akkor talán foglalkoznak veled, de ennek NEM ÍGY kellene történnie és nem így kellene ezt intézni. 

AlexDemko
Helping Hand
Beállítások

Évek óta nem értem, hogy ezt a  társaságot, hogyan alkalmazhatják, akikre ennyi panasz van. Csak meg kell nézni a Google értékeléseket, meg a Prohardveren tett hozzászólásokat szervíz témában, ahol a TMX is érintett és már sem érted, hogy egy ekkora világcég, miért járatja le magát egy ilyen bandával....

AlexDemko
Helping Hand
Beállítások

Hát igen, az Oktogon Szervíz a másik jómadár banda....