Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

TV UHD UE43NU7442UXXH optický audio výstup

(Téma vytvořeno: 24-07-2018 05:03 PM)
2032 Zobrazení
tjeff
First Poster
Možnosti

Zdravým věšchny Samsugáče. Potřebuji poradit s problémem ohledně optického audio výstupu na TV. Na předešlé TV cca. rok a půl staré jsem měl propojeny externí reproduktory od Genius 5.1 přes konverktor tzn. optický TOSLINK kabel z TV do konverktoru a z něj 2x cinch do reproduktorů a vše fungovalo jak má. U této nové televize model 2018 jsem vše provedl stejně, ale bohužel propojení nefunguje. Když chci zapnou optický / digitální výstup přes ovladač TV, tak to hledá nějaké reproduktory jestli jsou připojené a pouze v reproduktorech bručí. Tu televizi rok a půl starou jsme reklamovali a měli jsme za ní zápůjču a to byla úplně stejná TV jako jsme nyní koupili a na té to také nefungovalo. Předem všem děkuji za rady. Díky.

0 Like
2 Odpovědi
kostiC
Apprentice
Možnosti

Bych si trochu rýpnul, proč jste si kupovali stejnou tv, když vám to na ní nefungovalo předtím :face-with-tears-of-joy:

 

Ale viděl bych to na nepodporovaný konvertor nebo špatný kabel. Je jasné, že repro telka nenajde, když je to přes konvertor. Ale aspoň by to mohlo fungovat. Zkusím se zeptat známého, jeslti neví nějaký univerzální konvertor, který má vyzkoušený na Ss Tv.

ozzy77
First Poster
Možnosti
k tomuto tematu bych se přidal s dotazem mam UE55MU7002 a protože stary tv jsem mel do audio zesilovace pres RCA RCA kabel. TV již výstup na RCA nemá tak byl taky pořídil konvertor. Ale nikde jsem se nedocetl v jakem formátu je vystup z optiky.
dik předem za info Ozzy
0 Like