Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Smart TV KODEK probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 14-03-2018 05:31 PM)
49943 Megtekintések
Totya
First Poster
Beállítások

Tisztelt Samsung,

 

Egy UE50KU6000 Smart TV-m van. Sajnos olyan videókat amelyeket korábban meg tudtam nézni a televízión, valamilyen oknál fogva már nem játsza le. Elképzelhető, hogy frissítés után bizonyos KODEK-ek tölődtek, vagy felülíródtak. Mi a teendő, hogy a korábbi állapot visszaáljon. Néhány videónál pedig a "nem támogatott videó formátum" üzemetet írja ki.

 

Üdvözlettel:

Totya

58 Válaszok
lasbax4
Student
Beállítások

Nekem is ez gond van vele, én is itt olvasgatom, hogy mit tudnék vele csinálni. Nekem kizárólag csak úgy működik, hogy 1080p-s filmet vagy 720p filmet töltök le vagy veszek meg. Itt az a lényeg, hogy oda legyen írva ha letöltöd, hogy felbontás valamilyen  ....p-s film ha megveszed akkor meg úgyis rá van írva. Szóval ez is egy megoldás, de nem legjobb mert ezek több helyet foglalnak mit egy simma XVID- es fájl.

Üdv.   lasbax4

0 tetszik
Szilvi
First Poster
Beállítások

Nekünk UE55NU7099 van, avi-t nem ismeri fel, a legtöbb mkv-t szaggatva játsza le. Okos távirányítót nem lehet rátanítani. Csalódás ez a tv. Arról nem is beszélve, hogy kevés csatlakozó van a hátoldalon. 1 usb, 2 hdmi... 

A 4k élmény egyáltalán nem kárpótol. 🥺

0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Szerintem nem az AVI-val lesz gond, hanem hogy DivX-es tartalmat töltöttél le.
Sajnos az újabb készülékek már nem támogatják ezt a kodeket.
Ugyanakkor a legtöbb, (illegális) torrent file továbbra is ebben a formátumban van feltöltve.

Esetleg megpróbálhatod átkonvertálni ezeket a fájlokat, olyan formátumra amiket képes kezelni a TV készüléked. így már meg fogod tudni nézni őket.

0 tetszik
Zsoly
First Poster
Beállítások

Itt minden file formátummal baj van. Mint már leírtuk ugyanazon típusút is hektikusan játssza le, vagy igen vagy nem. A tv-hez kötöttem egy legegyszerűbb androidos tv boxot és minden tökéletesen megy , ugyanez a tv-n kb 30% arányban működik

0 tetszik
SomZol
Apprentice
Beállítások

Ez mind szép és jó. Megoldást én is találtam. A probléma az, hogy ez sokáig nem volt probléma. A Samsung kreálta a problémát. A terméke pedig nem felel meg az általa kiadott leírásnak. Illetve a termék nem képes lejátszani többé az általa meghatározott specifikációban meghatározott fileokat. Tehát ha veszek egy kocsit és a specifikációban le van írva, hogy ez a gépjármű képes elektromosan működtetni az ablakokat le és fel. Akkor egy szoftver frissítes után miért kell nekem kurblit szerelni az ablakra, hogy le és fel tudjam az ablakot működtetni?

Zsoly
First Poster
Beállítások

Én egy pillanatig sem dicsértem a samsungot, elmehetnek a fenébe. Csak leírtam, hogy ezeknél sajnos más megoldást kell találni

 

0 tetszik
Jani
Apprentice
Beállítások

Nálam is ugyan ez a hiba keletkezett nem tudok online filmet nézni már a videa sem. Olvasva a sorokat a megoldás hogy soha többé nem veszek samsung terméket főleg tv nem Bosszantó ez a kicsinyes primitív hozzáállás a Samsung részéről de ezzel csak azt érte el hogy még azt is lebeszélem a Samsung tv vásárlásról aki ezt akart venni. A tesóm ugyan így járt a Samsung tv vel neki sem játszik le online filmeket a tv. Mivel kereskedő ezért már mindenkit lebeszél a Samsung tv ről és közli a Samsung aljasságát. Szégyeljétek magatokat aljas gazemberek 

Kakkucsi
First Poster
Beállítások

A jó büdös ***** annyát ennek a ***** cégnek, hogy nem játsza le a videókat. Eladom a faszba 1 ftért. Korlátozza az annyát azt amikor a törpéo basszák partiba...

0 tetszik
edina10
First Poster
Beállítások
Szia
0 tetszik