Close

What are you looking for?

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Samsung UE55KU7000 TURKEY (TÜRKİYE) Panel Type List Number

(Topic created on: 29-04-2023 10:39 PM)
316 Views
XYARGICX
First Poster
Options

Türkiye'de UE55KU7000 koduyla satılan televizyonun servis menüsüne sonları ve çıkıştan hemen önce son anda yanlış bir tuşla televizyonun orijinal panel tip numarası yöneticilerim. Bu tv'nin gerçek panel numarasını bilen var mı? TV'nin açıklamalarını etikette yazan veya ona benzeyen herhangi bir şey panel listelerini yer alır. Başka bir yeri karıştırdım mı Bilmiyorum. Belki başka yer değiştirdiğim için panel listelerine benzer bir panel numarası göremiyorum. Birisi yardım edebilir mi?TV hala çalışıyorum ama numarasını değiştirdiğime yorum, gerçek numarayı bulmak istiyorum.Türkiye'de UE55KU7000 koduyla satılan televizyonun servis menüsüne girdim ve çıkıştan hemen önce son anda yanlış bir tuşla televizyonun orjinal panel tip numarasını değiştirdim. Bu tv'nin gerçek panel numarasını bilen var mı? TV'nin arkasındaki etikette yazan hiçbir şey veya ona benzeyen herhangi bir şey panel listesinde yer almıyor. Başka bir yeri karıştırdım mı bilmiyorum. Belki başka yer değiştirdiğim için panel listesinde benzer bir panel numarası göremiyorum. Birisi yardım edebilir mi? TV hala çalışıyor ama numarayı değiştirdiğime eminim, gerçek numarayı bulmak istiyorum.I entered the service menu of the television sold with the code UE55KU7000 in Turkey and changed the original panel type number of the television with a wrong click at the last moment just before exiting. Does anyone know the actual panel number of this TV? Nothing on the label at the back of the TV, or anything that looks like it, is not on the panel list. I am not sure if I changed another setting by mistake.
Maybe, I don't see a similar panel number in the panel list because I might have changed another setting. Can someone help? The TV still works but I'm sure I changed the number and I want to find the actual one.

0 Likes
0 REPLIES 0