Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung 7 series (50)

(Témakör létrehozásának dátuma: 10-04-2022 05:44 PM)
530 Megtekintések
KisBarta
Explorer
Beállítások

Szia mindenki! Elrontottam a TV-met, ezzel kapcsolatban kellene segítség! Valamiért nem tölti le a felhasználói feltételeket, és a Samsung Smart Hub kapcsolat teszt is az 5. pontnál hibát ír ki, így nem lehet alkalmazásokat használni, pl. Youtube, Netflix stb..

Valakinek ötlet? 

KisBarta
Explorer
Beállítások
Igen
0 tetszik
KisBarta
Explorer
Beállítások
Valami teljes visszaállítás kellene a samsung szervizbe küldené
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Az S20 Ultra hotspot beállításairól tudsz kérlek képet küldeni?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
KisBarta
Explorer
Beállítások
.Screenshot_20220410-194231_Settings.jpg
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

A Speciális részt is kérlek.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
KisBarta
Explorer
Beállítások
A bibi tuti nem itt van eddig működött csak amióta a tv t visszaállítottam azóta nem működikScreenshot_20220410-195752_Settings.jpg
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Pedig a hibaüzenet és a hálózati vizsgálat alapján az S20 Ultra utáni rész bukik el, tehát a szolgáltató és a hotspot között minden valószínűséggel.

Próbáld meg az alábbiakat:

  • MAC-cím típusa: Telefon MAC-címe
  • Kikapcsolás, amikor nincs csatlakoztatva az eszköz: Nincs időkorlát

 


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
KisBarta
Explorer
Beállítások

Próbáltam most másik telóval, ugyanez a hiba, hogy az 5. nem jó, ír is hibakódot. De a szerviz mondott egy visszaállitasi gomb kombinációt, ami a Samsung felirat alatt talalható, azt 5 másodpercig nyomni, aztán a távirányitón a power gomb, de semmi sajnos.20220410_223741_6647_1649623062.jpg

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Azt is próbáltad, amit a hotspot beállításával kapcsolatban írtam le?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia,

Sikerült?