Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Problikávání obrazovky

(Téma vytvořeno: 28-01-2019 10:18 AM)
3463 Zobrazení
Kaliak
Student
Možnosti

Obrazovka UE55JU7002 problikává v horizontální spodní třetině. Jedná se již o druhou stejnou závadu TV, při původním servisu byla vyměněna celá obrazovka. To již ení možné, protože tento díl není v autorizovaném servisu dostupný a nebude. Na necelé 3 roky starou TV mi to přijde, že je SAMSUNG dost  low-end značka, když neumí ani zajistit náhradní díly?  Na zahraničních webech jsem zjistil, že je to poměrně běžná závada u této značky TV. Máte s tím někdo zkušenosti?

2 Odpovědi
20menclik
First Poster
Možnosti

Me obcas i po zaruce. Reklamoval jsem telefon pul roku po zaruce a jeste mi ho vzali. A pak jeste jednou i notebook, kdyz je jeste prodavali. Je to asi o pristupu, ja jim napsal hezky a vylozene na kolenach prosil :X Zkus taky.

0 Like
Kaliak
Student
Možnosti

To jsem zkusil taky, ale asi si měl větší štěstí na vyřizující - já vyfasoval duo Kočí a Vokřínková, kteří zvladli akorát Ctrl+C a Ctrl+V kopirovat obsah z jiných e-mailovych konverzaci a vše "důkladně prověřili" za 5minut, aby "zjistili", ze TV je po zaruce a odkazali na servis, který mi obratem sdělil, ze vadný díl v podobě jednotky LCD, již není a nebude možné objednat. Prostě kauf za 40K a par měsíců po záruce jenom hromada nefunkčního plastu a zástupci SAMSUNGu se tváří, ze tak to je v souladu s firemnimi hodnotami 😞

0 Like