Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Herni rezim

(Téma vytvořeno: 23-03-2024 11:58 AM)
112 Zobrazení
Dartmur
Student
Možnosti

Zdravim ,mam Oled Samsung S90C+ konzoli Xbox series X a mam problem! V hernim gamebaru mi nejdou v kolonce herni rezim nastavovat herni zanry( napr. RPG, SPORT,FPS atd.) kdyz spustim hru a spustim gamebar tak kolonka nesviti a pise mi to funkce neni k dispozici ale kdyz opustim hru a prejdu do menu konzole tak kolonka rezim obrazu pro hru sviti a jdou nastavovat zanry. Ale jakmile spustim hru tak to zase nejde nastavit a da se tam defaultne zanr standard. Prosim o radu jak to rozbehat.

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Přeji hezkou neděli @Dartmur 

bohužel nemám k dispozici TV Samsung a konzoli mám i konzoli Sony, ale napadá mě zkontrolovat zda máte zapojenou konzoli do správného portu (měl by u něj být symbol konzole, myslím že jde o HDMI4) a dále v nastavení vstupů, zda je nastaven rozšířený formát HDMI portu. Ještě mě napadá, zda nemáte aktivovaný režimy FreeSync, při kterém by herní režimy nemusely být dostupné. 


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

2 Odpovědi
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Přeji hezkou neděli @Dartmur 

bohužel nemám k dispozici TV Samsung a konzoli mám i konzoli Sony, ale napadá mě zkontrolovat zda máte zapojenou konzoli do správného portu (měl by u něj být symbol konzole, myslím že jde o HDMI4) a dále v nastavení vstupů, zda je nastaven rozšířený formát HDMI portu. Ještě mě napadá, zda nemáte aktivovaný režimy FreeSync, při kterém by herní režimy nemusely být dostupné. 


fajn-Snek-podpis-B


Dartmur
Student
Možnosti

Diky, ale problem uz jsem vyresil. Bylo to tim jak popisujes. Xbox series X musi byt zapojen do HDMI 4 u tv. Jinak diky za odpoved👍