Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

bixby,remote control

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-03-2021 03:08 PM)
277 Megtekintések
Zotya43
Explorer
Beállítások
Valaki járt már hasonlóan hogy ha a remote controlon on megnyomom mikrofont bejön ugyan a bixby de viszont a hangomat nem halja!Youtube keresésnél ugyan így nem csinál semmit! Valakinek ötlet 😕😕? Vagy egyántalán mi érzékeli a hangot ? Tv vagy a remote control ?
5 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Tudnál kérlek egy pontos TV modellkódot küldeni, amelyhez tartozik az említett távirányító?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Zotya43
Explorer
Beállítások
Hy aha persze ! Samsung q70ra 55
0 tetszik
Omberto
Explorer
Beállítások

Üdv!

 

Erre született valamilyen megoldás?

Nekem QE55Q950R -en (1385 -ös frissítéssel) nálam sem működik.

Mikrofon gombot lenyomva tartva kéri a TV, hogy beszéljek, de innen semmi nem történik (el vannak fogadva a nyilatkozatok, Bixby be van állítva).
Külföldi fórumokon jelzik, hogy cseréljek elemet benne, majd újra párosítsam ... ez sem oldja meg sajnos.

Zotya43
Explorer
Beállítások
Szia ! Sajnos nem találtam ! 🤔😞 A párosítást nem próbáltam,ennek a mente hogy működik?
0 tetszik
Omberto
Explorer
Beállítások
Szia.

A vissza és a ️ együttes lenyomásával pár másodperc múlva párosítás módba kapcsol...ezután a TV (ha be van kapcsolva) megcsinálja a "magáét".

Ide teszek egy linket róla:
https://www.samsung.com/levant/support/tv-audio-video/qled-how-do-i-pair-or-connect-my-oneremote-wit...

Egyébként én azota rengeteg fórumot olvastam el ebben az ügyben (is), de egyik sem hozott megoldást.

A telefonomon (samsung s20+) beállítottam külön a smart things-et és a bixby-t is.
Ezzel csak azt értem el, hogy amikor probálkozom a TV-n a hangvezérlést használni, akkor mellettem a telefonom reagál (tehát ott működik).

(TVre azóta sem volt további frissitésem) 🤔