Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Alkalmazások törlése

(Témakör létrehozásának dátuma: 21-07-2019 06:58 PM)
4881 Megtekintések
Gazdig
Apprentice
Beállítások

Üdv. Lehetséges a tv által letöltött alkalmazásokat törölni? (Netflix, Apple Tv, stb.) Memóriabővítésre milyen lehetőség van?

0 tetszik
4 Válaszok
Tomcsi
Explorer
Beállítások

igen rámész az alkalmazás ikonra, lefelé nyíl és törlés. (az én tv-men így van)nekem az MLB baseball app meg a youtube van fenn, nekem elég a memória, de biztos írnak majd arra is :smiling-face:

0 tetszik
Gazdig
Apprentice
Beállítások

Szia! Nekem azt írja, hogy a rendszer által telepített alkalmazásokat nem tudom törölni, nem engedi.

0 tetszik
Tomcsi
Explorer
Beállítások
gyorsan leszögezném átlag user vagyok nem a fórum valamelyik szakembere, de gondolom bárki segíthet, akkor ez esetben inkább várj még ír 1 szakember, én simán tudtam a tv-ről törölni bármit, szóval gondoltam tudok segíteni a leírt módszer nekem bevált, öcsém karácsonykor beálította a netet rajta, pár programot fel is rakott a tv emlékeim szerint 2-3 at simán tudtam törölni, múltkor is magától telepített 1-et de simán törölte is, én ezt tudtam segíteni biztos majd ír 1 szakember . :smiling-face:
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

A gyári alkalmazások törlésére nincs lehetőséged alapesetben.

Ha jól gyanítom, a televízión Tizen OS fut, esetleg ennek a developer szekciójával lehet még esetleg valamit varázsolni.

(⚠️A fejlesztői eszközök használata nem játék! Ha nincs ezekben ismereted, ajánlatos azoknak használatát mellőzni.⚠️)

 

Tárhely terén nem tudok bővítési lehetőségről. Érdemes lenne egy felhívni a Samsung ügyfélszolgalatát, hátha tudnak alternatív megoldást a problémádra.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!