Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Alapértelmezett csatornalista

(Témakör létrehozásának dátuma: 11-07-2019 09:22 PM)
901 Megtekintések
thomeee
Apprentice
Beállítások

Egy ideje alapértelmezettként a készülék (QE65Q6FNATXXH) mindig az összes csatornát mutatja a csatornalistában. Eddig ez nem így volt, a magam által szerkesztett kedvencek nézet volt az alapértelmezett. Most mindig manuálisan kell átváltanom, ami nagyon idegesítő!
Ha minden igaz, akkor mostanában volt egy szoftverfrissítés, ami talán okozhatja ezt a gondot? Mivel tudom újra beállítani, hogy alapértelmezésként a kedvencekben megadott lista legyen az alapértelmezett?

0 tetszik
6 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Az alábbi dokumentum 95-96 oldalát tudom ajánlani.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

thomeee
Apprentice
Beállítások

Köszönöm, de nem a kedvencek létrehozásával van a probléma, hanem annak mint alapértelmezett listaként való kezelésével.

Közben, mint kiderült (a Samsunggal felvéve a kapcsolatot) ez egy szoftverhiba, ami a DIGI szolgáltatását igénybevevőket érinti és már dolgoznak a szoftverfrissítésen, ami ezt hivatott kijavítani.

NGT
Student
Beállítások

Sajnos ugyan ez a hiba van nálam is amióta frissítette magát a TV a 1260-as szoftverre.

Minden bekapcsolásnál visszaáll a kedvencekről a "DTV Kábel" listára. Eléggé idegesítő! Remélem hamar lesz rá javítás!

Amúgy nem digis vagyok, más a szolgáltatóm. A hiba független a digitől.

TV: UE55NU7442

0 tetszik
Gabor22
Student
Beállítások

Sziasztok, sajna nálam is meg van a hiba 😞 remélem hamar kijavítják.

Tv: QE55Q6

0 tetszik
thomeee
Apprentice
Beállítások
Szia,

A Samsung 1-2 hete ki is adta a frissítést, ami valóban megoldotta a problémát.
A pontos készülék típusoddal keress rá esetleg a szoftvercsomagokra vagy kérj segítséget ebben a support-tól. De a lényeg, hogy a hiba el lett hárítva. :smiling-face:
NGT
Student
Beállítások

kössz az infót, én meg vártam az automata frissítést a TV-n...

 

Most megnézve a samsung weboldalán a TV-mnél a támogatásnál ott a 1270.6 szoftver, amely csak USB-ről telepíthető. Gyorsan ki is próbáltam és nálam is végre jó lett a csatorna lista!