Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tv UE50JU6872 urywa połączenie z internetem

(Temat utworzony: 29-07-2022 12:07 AM)
483 Wyświetlenia
Juras8
Voyager
Opcje

Od dawna mam problem z przerwami internetu w tym modelu. Sporo czasu miałem neta 20mb/s zrywało czy youtube czy amazon prime czy netflix oglądam nagle stop. Wyłączony tv na chwilę i idzie dalej myślę problem wifi łączę z telefonem to samo. Od paru dni mam światłowód 600/100 połączyłem się już kablem no i co oglądam wczoraj film a tu znowu wszystko się wyłączyło i wskakuje mi obraz jak wcześniej zwykła tv co jest grane z tym tv bo myślę czy nie wyleci za okno już mam go dość. Inne urządzenia działają nawet wiele starszy LG nie ma takich problemów. Może ktoś wie o co chodzi. No aktualizacji już niema dla niego sporo czasu. Ktoś coś doradzi a jak nie jadę kupić inny tv oczywiście już nie Samsunga bo ten doprowadza mnie do szału. Stwierdzam definitywnie wina tv miałem już różnych operatorów różne prędkości i różne routery ten telewizor to szmelc. 

0 Like
20 Odpowiedzi
Juras8
Voyager
Opcje
Taki to szmelc jak na foto 20220728_235124_41307_1659045086.jpg
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Juras8 To raczej problem po stronie Internetu lub routera. 

Jak miałem UE40JU6740 nigdy nie było żadnego problemu.

Juras8
Voyager
Opcje
Chyba pisze se już operatorów miałem kilku routery też modele różne a ten jeden tv dalej swoje 5 innych telewizorów działa idealnie i nie jest to wina neta ani routera.
0 Like
Juras8
Voyager
Opcje
Widzę to forum pomocne jak i sprzęt Samsunga pisze co jest grane a Wy swoje wina neta takie komentarze proszę sobie odpuścić i nie pisać wcale potrzebne konkret info czy kasacja tego pudla czy są się cis z tym zrobić.
0 Like
Juras8
Voyager
Opcje
A może samsung go odkupi jak takie dobre to sprzęty mają.
0 Like
patyczak
Black Belt 
Opcje
Może karta sieciowa pada? Oddaj do serwisu, niech zdiagnozują.
0 Like
patyczak
Black Belt 
Opcje
Nie stresuj się. Tutaj są zwykli użytkownicy, którzy starają się pomóc w miarę możliwości, w miarę swojej wiedzy czy swoich doświadczeń.
Juras8
Voyager
Opcje
No to chyba już nie wart model lepiej kupić inny jak karta poszła
0 Like
patyczak
Black Belt 
Opcje
Trudno ocenić. Może, żeby się upewnić, zadzwoń do najbliższego serwisu i dopytaj jaki ew. byłby koszt wymiany karty. Wtedy sobie zadecydujesz. Jeśli masz kogoś znajomego, który ma np. jakiś Chromecast lub inną przystawkę, to spróbuj tego, może to akurat nie karta sieciowa, a co innego.