Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szukasz telewizora? Pomożemy! :)

(Temat utworzony: 29-06-2019 02:28 PM)
3346 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Czas, kiedy decydujemy się na zakup nowego telewizora dla wielu z Nas jest okresem długich wędrówek po sklepach czy też wielogodzinnym przeglądaniem ofert i opinii w internecie.

 

Postanowiłem, że ułatwię Wam wybór przedstawiając trzy modele świetnych telewizorów, które oferują bardzo dobrą jakość obrazu, a cena oscyluje w zakresie 3000 zł.

 

UE50RU7472U.jpg

 

Samsung UE50RU7472U, znajdziecie go w cenie od 2600 zł. Jeden z najbardziej popularnych telewizorów z rocznika 2019. Najważniejsze cechy to:

 

  • Smart TV z najnowszymi aplikacjami.
  • Bluetooth do bezprzewodowego połączenia z audio.
  • Smart pilot do intuicyjnego sterowania telewizorem.
  • Wbudowany tuner telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

QE55Q6FNA.jpg

Samsung QLED QE55Q6FNA. Za nieco ponad 3200 zł dostajecie telewizor QLED w technologii gwarantującej nową jakość generowanego obrazu. Dodatkowo otrzymujecie:

 

  • Tryb Ambient Mode dla nowych doznań wizualnych
  • Smart TV z najnowszymi aplikacjami.
  • Bluetooth do bezprzewodowego połączenia z audio.
  • Smart pilot do intuicyjnego sterowania telewizorem.
  • Wbudowany tuner telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

 

UE49NU8072.jpg

 

Samsung UE49NU8072, legendarna seria ósma określana też jako telewizorem dla graczy. 

 

  • Tryb Game Mode zapewnia najlepsze warunki do grania.
  • Smart TV z najnowszymi aplikacjami.
  • Bluetooth do bezprzewodowego połączenia z audio.
  • Smart pilot do intuicyjnego sterowania telewizorem.
  • Wbudowany tuner telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

 

Telewizory, które Wam zaproponowałem, moim zdaniem są najlepszym wyborem przy ograniczonej kwocie ok. 3000 zł.

 

Ostateczną decyzję oczywiście pozostawiam Wam 😎

 

Cześć 🖐

 

 

180 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Bardzo fajny jest model UE43RU7472 do nie dużych mieszkań niedługo pojawi się u mnie w domu.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tak się zastanawiam, nad za kupnem  nowego TV mam już UE43RU7472 gdzie zakupiłem dla siebie, ale mój senior go przejął i muszę, dalej korzystać z leciwego UE40JU6740 co myślicie o UE43TU8002K ?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, Może lepiej zaczekać na 43 calowy Q60T ?


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kamil40013  Poczekam, na QLED może się na niego zdecyduje.

PIOTR00
Journeyman
Opcje
Hej,

Szukam TV 65 cali, celuje w qledy.
Znalazłem takie modele: 

QE65Q77AATQE65Q70AAT, QE65Q75AAT

Czym będą różniły się między sobą?

Oraz jaka różnica będzie w porównaniu do QE65Q80AAT?
Tv są teraz w promocji, ok 3700 zł. Myślicie ze warto kupić, czy poczekać na premierę 2022? Szykuje się coś nowego poza neo qled?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PIOTR00  Z tych modeli ja bym polecił Q80A ma najwyższy Picture Quality Index 3800, Q75A i Q77 Picture Quality Index 3500, a Q70A Picture Quality Index 3400.

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/co-oznacza-wartosc-pqi-podana-w-tv-ue65ks9000/

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PIOTR00, Również polecam model Q80A głównie ze względu na podświetlenie typu Direct.


PIOTR00
Journeyman
Opcje
Hej, dzięki! A co myślicie na temat czasu zakupu? za tydzień ma być przedsprzedaż modeli 2022...
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PIOTR00, Jeśli nie spieszy Ci się z zakupem telewizora, to myślę, że warto zaczekać na pierwsze recenzje i porównania nowych modeli. Zapewne będą też droższe niż obecne modele.