Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sortowanie kanałow

(Temat utworzony: 13-01-2017 08:00 PM)
19681 Wyświetlenia
Marcin82
Student
Opcje

Witam. Posiadam tv ue49k5600aw i mam w nim wpietu modul ci+ upc i potrzebuje poukladac programy cyfrowe według wlasnej listy ale sie nieda a jak dam na analog jest i sie da. Upc nieblokuje tego na cyfrowych bo mam na dwuch innych tv tez samsunga i moglem posortowac. Prubowałem tez skopiowac liste kanałow na usb by otworzyc ja na komputerze i posortowac ale wszystkie programy otwieraja pliki z rozszerzeniem scm a w tym modelu mam typ pliku "plik" nawet po dopisaniu scm niechca programy go otworzy. Ma ktos moze jakis pomysl jak sie uporac z tym probleme . pzdr

0 Like
Przejdź do rozwiązania
Damian K
Hotshot
Opcje

@StaszekM

Przychodzi Ci coś jeszcze do głowy co może być przyczyną?


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Damian KTak znam ten problem  on jest mi bardzo znany od wielu lat cały problem leży po stronie UPC.  @chomik82Wystarczy wpisać coś takiego w Google upc brak polskich znaków

0 Like
chomik82
Apprentice
Opcje

@  - oczywiście przejrzałem to co da sie znaleźć u wujka google. Wiem, że u niektórych udaje się to naprawić zmieniając kraj na Czechy. Tylko nie wiem czy to mam zmienić w konfiguracji TV? Czy w module CI+? 

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@chomik82Oczywiście że w TV ? Ustawieniana kanałów>Kraj(Obszar)Kanał cyfrowy czechy

0 Like
chomik82
Apprentice
Opcje

 

 
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@chomik82Nie ma za co miłego oglądania :smiling-face:

0 Like
ROSE1988
Apprentice
Opcje

Witam. Posiadam samsunga UE50RU7472U od dwóch dni posiadam modół CI+ z UPC i nie mogę posortować programów przoszę o poradę jak ten problem rozwiązać.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ROSE1988, Otrzymałeś już odpowiedź na to pytanie w tej oraz tej wiadomości. Nie ma potrzeby zadawania tego samego zapytania w innych tematach.


chomik82
Apprentice
Opcje

@Rose1988 kanałów nie da się posortować możesz je jedynie od nowa ułożyć.  A trzeba to zrobić tak: 

- wyeksportować listę kanałów na pendriva

- szukasz w necie programu do edycji kanałów ( jak dobrze pamiętam: samsung chanel editor

- poprawie ułozoną nową listę kanałów zapisujesz na pendriva

- podpinasz do TV i dajesz import kanałów 

 

Robiłem juz to dość dawno ale gdzieś w ustawieniach karty CI+ trzeba zmienieć języka kanałó na CZ (czeski) aby móc eksportować listy. Natomiast może to być zależne od TV i twoim będzie to od razu. 

Marcin82
Student
Opcje

Pierwsze to musisz dac szukanie kanałow pełne. Wtedy ci sie pojawi opcja przeniesienia listy kanałow na pendriva i wtedy na komputerze sobie ukladasz jak ci pasuje programem Chansort. a puzniej spowrotem do tv i masz gotowe. Bo mozesz tez poukladac wtedy na tv bo po pełnym szykaniu tez da sie przestawiac tylko dluzej to trwa