Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung UE55NU7172U 4K UHD

(Temat utworzony: 01-01-2019 09:17 PM)
643 Wyświetlenia
zibijask
First Poster
Opcje

Witam ,po podłączeniu do telewizora przez HDMI dekodera Polsatu Cyfrowego HD 5500s w pilocie tv brak jest mozliwości przełaczania kanałów nadal muszę w tej kwestji korzystać z pilota dekodera,poza tym w menu tv ustawienia -urządzenia telewizor nie widzi podłączonego dekodera,inne funkcje pilota tv działają poprawnie.Co robie nie tak?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
dekoder
Navigator
Opcje

No to musisz skonfigurować pilota od telewizora w źródło->konfiguracja uniwersalnego pilota

Przewodnik poprowadzi cię za rączkę :smiling-face:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
4 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@zibijask czy dekoder wyświetlany jest na pasku w zakładce wejścia/źródła sygnału?

Czy skonfigurowałeś pilota tv do obsługi dekodera?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
zibijask
First Poster
Opcje

Witam,dzięki za odpowiedź,nie wyświetla dekodera na pasku a co do pilota tv to wszystkie przyciski działają oprucz przełaczania kanałów ,po włożeniu baterii i pierwszym uruchomieniu nic w pilocie nie ustawiałem ,nie ma nic o tym w instrukcji ani nie wiem w jaki sposób to zrobić jeśli trzeba? 

0 Like
Rozwiązanie
dekoder
Navigator
Opcje

No to musisz skonfigurować pilota od telewizora w źródło->konfiguracja uniwersalnego pilota

Przewodnik poprowadzi cię za rączkę :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@zibijaskPrzeczyaj jak to się robi w instrukcji strona 50 "korzystanie z pilota uniwersalnego"

Jeszcze masz film

0 Like