Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung UE43M5602- zmiana kolejności kanałów

(Temat utworzony: 14-02-2018 09:57 PM)
50698 Wyświetlenia
RazQ
First Poster
Opcje

Witam. Zakupiłem telewizor Samsung UE43M5602 i mam problemy z ustawieniem własnej kolejności kanałów. Szukałem wszędzie, ale nie mogę znaleźć tej opcji. W poprzednim tv nie miałem z tym żadnych problemów i już się przyzwyczaiłem do kolejności kanałów z poprzedniego tv.
Wiecie czy jest jakiś sposób na ułożenie kanałów wg. swojego upodobania ? Dodam, że jest to tv kablowa, nie żadne upc itp.

0 Like
9 Odpowiedzi
StaszekM
Helping Hand
Opcje

0 Like
RazQ
First Poster
Opcje

Nie, nie używany jest żaden dekoder, telewizor jest bezpośrednio podłączony do anteny (mieszkanie w bloku). Wziąłem wyszukiwanie sygnału analogowego, kanały wszystkie są, ale ustawione przez tv, a chciałbym ustawić je samemu. np TVP1 na kanale pierwszym itd.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie znam dokładnie menu tego modelu, ale u mnie w Q7F jest możliwość edycji listy, poprzez zmianę numeracji poszczególnych kanałów.
Gdyby u ciebie nie było takiej opcji, sprawdź, czy masz możliwość wyeksportowania listy kanałów. Jeżeli tak, to są programy umożliwiające taka edycję. Zmiany numeracji a nawet nazw.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
JS11
Journeyman
Opcje
Polecam ChanSort TV channel list editor for Samsung, można sortować, nadawać nazwy i numerować programy również w modelach M z 2017 r.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@RazQ @JS11

Już nawet pisaliśmy o tym w jednym z tematów na forum. :winking-face:

Sortowanie kanałów Samsung UE32M5572...

Czasami warto skorzystać z wyszukiwarki na forum i sprawdzić, czy problem nie został już opisany lub rozwiązany. :winking-face: :face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
MisiaczekM
Pioneer
Opcje

Drugim sposobem jest utworzenie listy ulubionych kanałów. I tam już w niej jest sortowanie kanałów. Niestety numeracji nie można zmienić. Potem wybieramy zamiast wyświetlaj wszystkie to wyświetlaj ulubione.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Tak też można, ale korzystając z aplikacji z kanałami można zrobić wszystko. Od zmiany numeracji do edycji ich nazwy. :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
lokal171613
First Poster
Opcje

jaka aplikacja? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@lokal171613  napisał(a):

jaka aplikacja? 


@lokal171613  Czy pytasz o aplikację do sortowania kanałów czy cos innego?

0 Like