Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Q60T 50 - szumiący dźwięk

(Temat utworzony: 09-11-2020 05:58 PM)
3238 Wyświetlenia
KubaCz
Student
Opcje

Cześć, 

mój nowy Samsung Q60T, 50 cali wydaje szumiący dźwięk, który jest szczególnie słyszalny przy niskiej głośności (1,2). Dźwięk można porównać do szumu wiatru czy samolotu. Przy większej głośności szum jest "przykrywany" głosem z TV, ale ciągle jest słyszalny w tle, zwłaszcza przy cichych fragmentach filmu. 

Szumu nie słychać w podłączonych słuchawkach ani przy wyciszeniu głośności TV na poziom 0. Problem pojawia się w każdym źródle: TV, Netflix, Playstation. 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem w tym TV?

0 Like
15 Odpowiedzi
MarasCtu
First Poster
Opcje

Mam dokładnie ten sam problem z tym samym modelem tv... Jutro będę szukał jakiegos rozwiązania w opcjach telewizora, jeżeli się nie uda bede kontaktowal sie z serwisem.

0 Like
KubaCz
Student
Opcje

Hej,

mój problem został rozwiązany po kontakcie z serwisem i wizycie technika. Problem jest znany, softwarowy, pomaga zmiana pewnych opcji dźwięku, które dostępne są jedynie dla techników (nie ma ich w "zwykłym" menu telewizora).

Problem jest opisany w systemie dla techników Samsunga (jeśli dobrze pamiętam jako "bubbling sound") i przy wizycie technik będzie wiedział co robić.

尺ムり乇ズ
Pioneer
Opcje

Mam dokładnie to samo,Czyli wizyta technika załatwi sprawę? Ciekawe czy zdalnie by tego nie naprawili?

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

Skontaktuj się z infolinią. Jeżeli będzie możliwość naprawy przy połączeniu zdalnym, to to zrobią.

尺ムり乇ズ
Pioneer
Opcje
Niestety konsultant z infolini mnie zbył,powiedział,że tak ma być
0 Like
Monika35
Journeyman
Opcje

U mnie pomimo wizyty technika ,który w opcjach tylko dla siebie dostępnych, swoim magicznym pilotem niby naprawił problem nadal jest to samo.Szum jest faktycznie cichszy, ale nadal słyszalny. Pan powiedział że tak jest dobrze i on nie widzi tu już żadnego problemu. Że to zależy od modelu, że to jest dźwięk dolby i że ma prawo odbijać się głos.

0 Like
MarasCtu
First Poster
Opcje

U mnie po drugiej wizycie technika zakończyło się dokładnie tak samo, szum jest ciszej ale glos telewizora nadal ma istotnie wadę, która uniemożliwia używanie telewizora w godzinach wieczornych i nocnych. 

Nie rozumiem dlaczego w przypadku kiedy w telewizorze zawodzi głos, nie zostały wymienione głośniki lub chociaż wzięte pod uwagę?? Ma ktoś jakiś pomysł?

Wzialem juz nawet pod uwagę ze moze straciłem słuch lub mam urojenia i sprawdziłem w ten sam sposób dzwiek na 2 nowych zakupionych w 2021r. telewizorach samsunga pod tym kątem:

Samsung qe65 q60t - brak szumów

samsung ue43tu85 - brak szumów 

Telewizor jest wadliwy, wie ktoś w jaki sposób można go najszybciej i najprościej zwrócić?

0 Like
尺ムり乇ズ
Pioneer
Opcje

Seria QE50 widocznie ma z tym problem,ale dlaczego Samsung nic z tym nie robi,sam nie wiem jak rozwiązać ten problem 

0 Like