Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

qled - problem z obsługą zestawu głośnikowego pilotem uniwersalnym

(Temat utworzony: 02-11-2017 07:33 PM)
311 Wyświetlenia
ravkal
First Poster
Opcje

Witam wszystkich. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem telewizora qled q8c. Piszę, ponieważ mam problem przy kalibracji uniwersalnego pilota Samsung z posiadanym przeze mnie zestawem głośnikowym Logitech Z906. Po wykonanych prawidłowo procedurach i wybraniu modelu z listy, pilot obsługuje głośniki tylko częściowo, pozwalając tylko na regulację głośności. Nie działa natomiast funkcja automatycznego włączania i wyłączania zestawu razem z telewizorem (w trakcie konfiguracji na etapie „test zasilania” zestaw prawidłowo włączał się i wyłączał). Dodam, ze wcześniej posiadałem 4 lata starszy model TV Samsung UE65F6400, który w pełni obsługiwał ten zestaw głośników po konfiguracji pilota uniwersalnego. Posiadam najnowszą aktualizację systemu w wersji 1147.1. Konfigurację wykonywałem już kilkanaście razy po poprzednich aktualizacjach i za każdym razem po jej zakończeniu zestaw nie wyłącza się.  Czy ktoś miał podobny problem?

0 Like
1 Odpowiedz
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć ravkal

Wybierz Źródło -> Konfiguracja uniwersalnego pilota i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
Dodatkowo dostępność zależy od określonego modelu oraz niektóre urządzenia zewnętrzne podłączone do telewizora mogą nie obsługiwać funkcji pilota uniwersalnego.



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like