Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

niezgodność TV QE65Q7 oraz Denon AVR-X520BT

(Temat utworzony: 03-05-2019 09:44 PM)
1185 Wyświetlenia
Artur19
Journeyman
Opcje

witam ;

czy jest możliwa pomoc w rozwiąznaiu następującego problemu nie współdziałania kina domowego - dźwięku  Denon Avr - X520BT oraz TV Samsung QE65Q7 .

urządzeie podłączone prawidłowo HDMI K4 z Dekoderem Orange . wszystko działa prawidłowo ; i zaczynają się usterki :

- w trakcie oglądania telewizji po jakimś czasie , po przełączaniu kanałów następują trzaski nieprzyjemne dla uszu 

- internet działa tylko na głośnikach telewizora nie amplitunera 

- najgorsze jest to , że po wyłączeniu urządzeń i ponownym włączeniu brak dźwięku , a obraz jest ; jeżeli odłączę kabel HDMI i poczekam obraz znika , ale po czasie pojawia się dźwięk i jak podłączę ponwnie kabel HDMI jest wszystko obraz i dźwięk po dokończeniu konfiguracji . 

Jest możliwość aby obraz i dźwięk był cały czas z HDMI , internet i brak trzasków ?

proszę o poradę :smiling-face:

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak sam zobaczysz że będzie wszystko dzałało i jeszcze super obraz :smiling-face::thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
Artur19
Journeyman
Opcje

wszystko na razie działa :smiling-face:  na dekoderze sagemNC+ (wcześniej już by się pojawił problem z UHD88) . Dzięki za pomoc .

Została jeszcze do załatwienia sprawa z orange aby mi dali jakiś właściwy dekoder :smiling-face:

I jeszcz muszę dojśc dlaczego po skonfigurowaniu pilotaTV  z całym ukladem kina domowego działa na pilocie TV przełączanie kanałów , ale nie działa sterowanie głosu . Tylko z pilota dekodera i pilota kina . Tak wszystko Ok ;

Jeszcze raz ogromne dzięki ; 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
16 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Artur19  Czy w TV masz już najnowszy firmware wer 1066 ? Jaki masz dokładny dekoder Orange czy nie przypadkiem ICU 100 ?

0 Like
Artur19
Journeyman
Opcje

Dekoder orange Sagemcom UHD 88 ;

oprogramowanie , które się wyświetla na TV to 1251

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Artur19  problem jest to stronie tego dekodera ale podaj dokładny model TV ?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Artur19  Zobacz jak przeprowadzić diagnostykę dekodera Klik

0 Like
Artur19
Journeyman
Opcje

QE65Q7FNAT

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Artur19  Do tego modelu masz już aktualny firmware wer 1251:smiling-face: Jak kiedyś miałem ten sam dekoder to wieczne z nim problemy po HDMI pozostaje Ci wymiana na nowy.

0 Like
Artur19
Journeyman
Opcje

Ta kombinacja kolorów ABBB wyświetla podłączenie dysku twardego  i po OK przełącza na menu główne i 1 program 😞

może w tym urządzeniu jest inna kombinacja ?

0 Like
Artur19
Journeyman
Opcje

tak myślałem ; wymieniłem na nowe urządzenie i powiedziął mi facet w orange ,że ma nowe oprogramowanie . jest jeszcze gabarytowo mniejsze urządznie , ale podobno gorsze ?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Artur19  Jaki masz internet w Orange adsl/vdsl czy FTTH ?

0 Like