Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

interakcja głosowa

(Temat utworzony: 10-12-2017 10:56 PM)
38856 Wyświetlenia
sam61
First Poster
Opcje

zakupiłem UE49MU6442U z myślą że będę korzystał  z funkcji interakcji głosowej TV jest wyposażony w odpowiedniego pilota jestem zalogowany na koncie Samsung  w instrukcji jest wszystko opisane po polsku

funkcja działa ......ale po angielsku proszę o pomoc jak to zmienić

0 Like
96 Odpowiedzi
Rozwiązanie
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @sam61

 

Podany model jest z najnowszej serii z 2017 roku, a to znaczy, że w chwili obecnej modele z tego roku nie mają obsługi sterowania głosowego w języku Polskim.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
grodziak93
Pathfinder
Opcje
MichałL czy jest szansa ze telewizory z tej serii dostana za jakis czas obsluge glosowa w jezyku polskim? :smiling-face:

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
0 Like
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @grodziak93 w chwili obecnej nie ma planów dodania nowych języków także polskiego.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
dadd
Apprentice
Opcje
No to nieźle telewizor sprzedawany w Polsce i nie można go obsłużyć w języku polskich - żenada
0 Like
konradowski
First Poster
Opcje
 
0 Like
konradowski
First Poster
Opcje

Witam,

W nocy tv (ks7000s) mi sie zaktualizowal do wersji 1201.6 i wlaczyla mi sie INTERAKCJA GLOSOWA i za cholere nie moge jej wylaczyc. Nie da sie niczego normalnie obejrzec, bo po kazdym ruchu pilotem slychac paplanie. Pomocy!!

Pzdr

0 Like
Aro17
Voyager
Opcje

Witaj,

Włączanie/wyłączanie funkcji głosowych:

Wcisnij "domek" i dalej - ustawienia - system - ustawienia eksperckie - interakcja głosowa - reakcja głosowa (zaznacz/odznacz)

Funkcja pozwala określić, czy polecenia głosowe mają być potwierdzane przez komunikaty głosowe.

Chyba tak to działa

0 Like
realis
Apprentice
Opcje

Fakt iz ten wątek ma status "rozwiązano", mówi wszystko opodejsciu firmy Samsung do rozwiązywania problemów.

 

proponuję zmianę od 2017 nazwy "smart tv" na "dumb tv". jestem wprost zachwycony korzystaniem z youtube i wyszukiwaniem zawartosci przy pomocy strzałek na pilocie, zamiast funkcji mowy, która zna jedynie angielski.

 

brawo Samsung!

Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @realis

zwróc proszę uwagę, że oznaczenie "rozwiązane" odnosi się do konkretnych odpowiedzi Eksperta/innego Użytkownika Społeczności.

Możesz określić jaki masz problem, jakie są Twoje oczekiwania -> postaramy się pomóc.

MichałP

0 Like