Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

firmware QLED qe50q60t upgrade

(Temat utworzony: 04-02-2021 01:37 PM)
813 Wyświetlenia
WojtekA
Explorer
Opcje

Wchodząc do ustawień airplay poprzez menu pokazuje się czarny ekran, a po chwili info że nie można wejść z powodu błędu sieci lub wewnętrznego telewizora. Sieć poprawnie działa, tv podłączony jest poprzez LAN (na wifi 2,4 lub 5GHz do samo).
Mam aktualny firmware 1460.9 być może został wgrany źle i chciałbym go jeszcze raz nadpisać i wgrać ponownie ale TV nie chce tego zrobić ani poprzez sieć ani poprzez USB ponieważ jest to najnowsze. Jak mam zresetować firmware i wgrać ponownie?
Może jest jakaś inna przyczyna niedziałającego airplay zarówno na iphone 7, Xs i iPad?

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie ma takiej możliwości ponownego wgrania takiego samego firmware.

Na początek wykonaj reset do ustawień fabrycznych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
Buba67
Helping Hand
Opcje

@WojtekA  Skoro nie robiłeś powrotu do ustawień fabrycznych, to spróbuj. Jak nie poprawi się to kontakt z pomocą zdalną, sprawdzą czy są jakieś błędy w oprogramowaniu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
27 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie ma takiej możliwości ponownego wgrania takiego samego firmware.

Na początek wykonaj reset do ustawień fabrycznych.

Buba67
Helping Hand
Opcje

@WojtekA Nie wgrasz na nowo firmware. Odłącz tv od prądu na ok. 10 min. Jak to nie pomoże możesz przywrócić ustawienia fabryczne.

0 Like
WojtekA
Explorer
Opcje

Odłączenie od prądu nie pomoże, już próbowałem. Obawiam się że ustawienia fabryczne nie poprawią źle wgranego firmware. Nie działa tylko airplay, inne urządzenia chodzą po bluetooth. Tyle że airplay to chyba po wifi.

0 Like
Rozwiązanie
Buba67
Helping Hand
Opcje

@WojtekA  Skoro nie robiłeś powrotu do ustawień fabrycznych, to spróbuj. Jak nie poprawi się to kontakt z pomocą zdalną, sprawdzą czy są jakieś błędy w oprogramowaniu.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak by poszło, coś nie tak z aktualizacją firmware to by całkiem nie działał.

@WojtekA  Od kogo masz internet ?

0 Like
WojtekA
Explorer
Opcje

Dziękuje za podpowiedź, jednak reset pomógł - temat zamknięty.

Sunday87
Journeyman
Opcje

siema wojtek masz ten sam tv co ja tylko 55 cali ja mam z nim problem moglbys cos dla mnie sprawdzic na nim ?

0 Like
WojtekA
Explorer
Opcje

Oczywiście 🙂

0 Like
Sunday87
Journeyman
Opcje

na youtubie jest film omen

ok  1:15:00 zaczynaja sie sceny na cmentarzu czy moglbys podeslac kilka zdjec jak to u ciebie wyglada ? bo mnie wyglada tak jak w linku nizej tragedia.... mamy ten sam model q60t tylko ja mam 43 cale.. caly czas szukalem osoby z modelem zeby porownac

https://www.youtube.com/watch?v=qPkD0MWwKYE

0 Like