Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 
Spring naar oplossing OPGELOST

Oorspronkelijke onderwerp:

Geluidsprobleem na gebruik van " oortjes"

(Onderwerp aangemaakt op: 20-08-2021 08:08 PM)
344 Weergaven
Henk1934
Apprentice
Opties

Sinds enige tijd hebben we een probleem betreffende het geluid van onze Samsung tv UE32D6530. Het kost even wat moeite om het probleem te beschrijven.

We laten het geluid van de Samsung tv lopen via een Bose systeem, waardoor we het geluid van de tv via de Bose speakers horen. Dat is altijd prima gegaan.  Sinds kort gebruiken we af en toe ook " oortjes" die we Bluetooth met de tv verbinden/verbonden hebben. De persoon die de oortjes draagt hoort het geluid prima en ook andere tv kijkers horen het geluid via de Bose speakers. Fijn, maar... zodra de oortjes in hun oplaadcassette terug gedaan worden verspringt het geluid van de boxen van Bose naar de speaker van de tv. Het lijkt dan zelfs alsof het mono geluid is. We hebben al van alles geprobeerd om dit terugspringen naar tv-geluid te voorkomen, maar het lukt ons niet.

We kunnen de " oude" situatie (geluid via se Bose boxen) herstellen door via het menu van de tv het geluid weer terug te zetten naar de goede modus, maar dat is natuurlijk een vervelend gedoe, zeer omdat we dat dagelijks meerdere keren moeten doen.

Ik heb dit probleem al bij Samsung voorgelegd, alsmede bij Ziggo, maar zonder enig resultaat. Heeft iemand een idee op welke manier we de instelling van de tv moeten aanpassen zodat het overspringen van het geluid niet meer zal voorkomen ? Bedankt alvast voor het meedenken; groet; Henk

 

0 Likes

1 Oplossing


Geaccepteerde oplossingen
Oplossing
Dick
Samsung Members Star ★★★
Opties

Hey @Henk1934 , Henk,

Het is inderdaad een gedateerde set. Verkocht vanaf 2008 tot 2010.
De tv is ook niet 1 van de jongste meer 😉. Introductiejaar 2011, maar zolang het werkt, werkt het.
Zou je, ondanks dat het niet is opgelost, het topic als Opgelost willen markeren?
Bij Opties op Accepteer Oplossing klikken. Thanks!

Fijne avond nog!

signatureee
Groet, Dick

Bekijk de oplossing in de community in het oorspronkelijke bericht

5 Antwoorden
Dick
Samsung Members Star ★★★
Opties

Goedenavond @Henk1934 , Henk,

Heb je misschien wat meer informatie? Over welk Bose systeem gaat het?
Hoe is dit systeem aangesloten op de tv? Via HDMI, Optisch? Over welke oortjes gaat het?

signatureee
Groet, Dick

Henk1934
Apprentice
Opties

Hallo Dick.  Fijn dat je mee wilt denken.

Het betreft een al wat ouder  Bose 3-2-1 systeem GS Serie 3. We hebben deze Bose apparatuur aangesloten via een optische kabel.  De oortjes zijn van het merk Aiwa : Prodigy Air-2

 

0 Likes
Dick
Samsung Members Star ★★★
Opties

Hoi @Henk1934 , Henk,

Geen dank! Altijd leuk om mee te denken. Het is helaas niet mogelijk om het overspringen te voorkomen.
Als de oortjes in hun oplaadcassette doet, wordt de bluetooth verbinding verbroken.
Het geluid springt dan inderdaad terug naar de speakers en zul jezelf de Bose weer als geluidsuitvoer moeten instellen.
Het zou mooi zijn om de oortjes te koppelen aan de Bose, maar die heeft geen bluetooth..

signatureee
Groet, Dick

Henk1934
Apprentice
Opties

Dank voor je reactie, Dick. Ik was al "bang" dat dit antwoord zou komen omdat ik zowel bij Ziggo als bij Samsung geen oplossing kreeg aangeboden. De "oorzaak" ligt waarschijnlijk bij de helaas verouderde apparatuur van Bose; daar kan ik inderdaad geen Bluetooth op aansluiten. Bose heeft al weer een aantal jaren een nieuw systeem geïntroduceerd. Voorlopig moet ik dus maar handmatig de boel bijstellen. Dank en groet; Henk.

0 Likes
Oplossing
Dick
Samsung Members Star ★★★
Opties

Hey @Henk1934 , Henk,

Het is inderdaad een gedateerde set. Verkocht vanaf 2008 tot 2010.
De tv is ook niet 1 van de jongste meer 😉. Introductiejaar 2011, maar zolang het werkt, werkt het.
Zou je, ondanks dat het niet is opgelost, het topic als Opgelost willen markeren?
Bij Opties op Accepteer Oplossing klikken. Thanks!

Fijne avond nog!

signatureee
Groet, Dick