Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo odnośnie Fold 2

(Temat utworzony: 30-09-2020 08:39 PM)
1316 Wyświetlenia
velfoka
Apprentice
Opcje

Witam. Czy ktoś miał do czynienia z oszustwem ze strony Samsung? 28 września zamówiłem Folda 2 na raty. Otrzymałem kredyt a po paru minutach nr zamówienia 000103503865. Wysyłka miała być po 2.10 lecz 28.09 dostałem info  że towar został wysłany. Dziś otrzymałem paczkę od Samsung a w niej 2 tuby szpachli. Kurier potwierdza że zamiast tel są 2 tuby szpachli. Nr na paczce jest inny jak ten zamówienia.

Dzwoniłem na infolinie ale mnie zbywali. Dopiero po którejś próbie rozmawiałem z Panią która była oburzona zaistaniłą sytuacją i prosiła o zdjęcia. Ale to nie wiem czy oburzenie było szczere czy kit. Jak taki gigant jak Samsung pozwala aby iterra która jest dystrybutorem robiła takie wałki?

Byłem na policji i złożyłem głoszenie oszustwa. Jutro jadę do Santandera dowiedzieć się czy anulują mi kredyt.20200930_163827.jpg

13 Odpowiedzi
mysame
Explorer
Opcje
Nawet nie wiem jak to skomentować 😅🤔
0 Like
ALIENX21
Helping Hand
Opcje
Nie spotkałem się jeszcze z taka Sytuacją.
0 Like
matchojs85
Navigator
Opcje
🤪 😂 😂
0 Like
margdrag
Student
Opcje
dej to na wykop.pl to zaraz sprawa się wyjaśni.
RewersK
Expert
Opcje
Nie miałem do czynienia, ale trąci raczej pijanym kierownikiem zmiany w sortowni, niż oszustwem ze strony producenta :face-with-tears-of-joy: Skoro nie zgadza się numer przesyłki, to po prostu dostałeś coś, co miało jechać do kogo innego. iTerra powinna to wyjaśnić z kurierem po prostu. Imo nie ma co anulować kredytu, bo Twój Fold pewnie leży w sortowni 🤷‍♂️
0 Like
RewersK
Expert
Opcje
Daj potem znać, czy się wyjaśniło :winking-face:
0 Like
velfoka
Apprentice
Opcje

Otóż muszę obalić kolego Twoją teorie:

1. Oryginalne opakowanie Samsung bez żadnej koperty itp. a w środku szpachla, z tego co mi wiadomo to Samsung nie ma w ofercie szpachli. A szpachla jest po terminie

2. Paczka jest ubezpieczona na 50000zł.

3. Nie wiem czy ten nr na paczce to nie jest jej wewnętrzny nr bo na pewno nie jest zamówienia ponieważ jest krótki.2.jpg

0 Like
velfoka
Apprentice
Opcje

Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda następująco: w piątek rano tel od i-Terry (w końcu się zainteresowali sprawą po setkach maili i telefonów) z prośbą o uzupełnienie reklamacji na firmę kurierską oraz zdjęcia paczki. Pan który dzwonił powiedział że sprawa wyjaśni się poniedziałek-wtorek, lecz po południu w piątek dostaje maila żebym był cierpliwy bo zareklamowali usługi kurierskie i kilka dni zejdzie a muszą sprawę wyjaśnić do końca. Tak więc czekam na jakieś informację. Dziwne jest to że paczka była ubezpieczona na 50 000zł🤔

Jeszcze mi się przypomniało że tel samsunga mają opcję znalezienia telefonu więc chyba Samsung jest w stanie namierzyć ten tel🤔

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Numer zamówienia to nie jest to samo co numer listu przewozowego. Sklep nadaje pierwszy a kurier drugi numer. W Twoim przypadku numer listu przewozowego to 6231688229429 i po tym numerze możesz sprawdzić historię podróży paczki na stronie FedEx.

 

Sprawdź raz jeszcze czy zgadza się numer listu przewozowego. Informację z numerem powinieneś otrzymać od firmy kurierskiej w dniu odebrania paczki od nadawcy.


0 Like