Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

Tablet Galaxy tab 2 is traag en ontvangt geen updates

(Onderwerp aangemaakt op: 27-12-2017 01:06 PM)
21102 Weergaven
Janick
Journeyman
Opties

Mijn tablet is de laatste tijd traag geworden, wordt enkel gebruikt voor wat te googelen en mijn e-mails te lezen, er zijn nooit zware bestanden of muziek gedownload geweest. Heb vorige week alles terug op de fabrieksinstellingen gezet zonder echt resultaat. Android versie: 4.2.2

Kan deze versie niet worden vervangen door een nieuwere?

Graag advies a.u.b.

mvg.

 

0 Likes
14 Antwoorden
Rohit
Samsung Members Star ★★
Opties
Heb je hem al eens aan je laptop/pc gehangen? Probeer hem eens via die weg te updaten met Smart Switch.

Dacht dat die s2 al wel nieuwere updates had... Welke versie heb je precies? (typenr)
Stars-Moderator-signature-800x200-2
0 Likes
Janick
Journeyman
Opties

Heb dit al gedaan via pc, de huidige SW is de nieuwste.

Zou ik het niet kunnen oplossen door de google en samsung accounts te verwijderen of sluiten? 

0 Likes
KevinW
Samsung Members Star ★
Opties
Ik denk dat je de Galaxy Tab 2 hebt, en niet de Galaxy Tab S2. De laatste versie voor de Galaxy Tab 2 is inderdaad 4.2.2. Aangezien dat toestel bijna 6 jaar oud is, is een nieuwe versie met de Samsung skin hardwarematig niet mogelijk en zal het toestel alleen verder vertragen.

De meest voorkomende redenen van een trage tablet is een vol geheugen. Het terugzetten van de backup na een reset kan het geheugen weer direct volmaken. Probeer eens een app als CCleaner te downloaden (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner) en hiermee je toestel me enige regelmaat op te ruimen om te kijken of dit effect heeft.

kevin-sig
0 Likes
Janick
Journeyman
Opties

@KevinW,

Inderdaad het is een Galaxy tab 2, Ccleaner meermaals geprobeerd, niet veel verbetering.

Geen SW update meer mogelijk? Proficiat Samsung!

Op naar een iPad?

 

mvg.

 

0 Likes
Rohit
Samsung Members Star ★★
Opties
Kan je doen, maar mijn IPad 2 van 2012 word ook niet meer geüpdatet... Dus of je daar zo vrolijk van gaat worden?

Laat iemand (of jijzelf) die verstand heeft van computers etc even kijken naar een custom rom. Dat is software die gemaakt is door mensen specifiek voor een apparaat, ik heb gister mijn oude galaxy tab 3 geupdate naar Android 7.1.2! En het werkt perfect en veel sneller dan voorheen (overclocked) Dit kun jij ook doen met jou tab :winking-face:

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-2

Succes!
Stars-Moderator-signature-800x200-2
0 Likes
KevinW
Samsung Members Star ★
Opties
Dit gebeurt ook bij Apple, alleen zij doen het bewust en noemen het een feature: https://www.iculture.nl/nieuws/apple-oudere-iphones-bewust-trager/. Bij Samsung gebeurt het niet bewust en draagt de community ten minste suggesties aan :winking-face:

kevin-sig
0 Likes
Janick
Journeyman
Opties

Weet wel iets van computers, maar hoe kan ik de tablet updaten naar een hogere android versie?

Graag advies.

 

0 Likes
KevinW
Samsung Members Star ★
Opties

Dat is officieel niet ondersteund door Samsung, waardoor we er op de Community niet de diep op in mogen gaan, maar met Google en misschien wat hulp van kennissen kom je een heel eind :winking-face: http://lmgtfy.com/?q=Custom+Rom+Galaxy+Tab+2


kevin-sig
0 Likes
Rohit
Samsung Members Star ★★
Opties
Ik heb je toch een link gestuurd? Ga daar eens in verdiepen!
Stars-Moderator-signature-800x200-2
0 Likes