Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Viszlát, Samsung!

(Témakör létrehozásának dátuma: 24-12-2023 10:01 AM)
274 Megtekintések
ligroove
Explorer
Beállítások
Szeretem a Samsung készülékeit és szinte minden Samsung körülöttem( tv-k, tabletek, hűtő,micro, család telefonjai), de most, hogy a note 10 plusz megérett a cserére, más márka lesz. Nem, nem alma. Egyszerűen túlárazottak a Samsung telefonok. Jók, de túlárazottak. 
0 tetszik

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szerintem is magasak lettek a mobilok árai, de nemcsak itt, hanem más márkánál is. A Samsungnál rengeteg akció van, aminek keretén belül sokat lehet faragni egy-egy készülék árából. Az okostelefont olcsóbban kínáló márkáknál is van hátrány, pl. sok esetben nem kínálnak IP védettséget, gyors és hosszú szoftveres támogatást. Mindennek van előnye és hátránya. Az embernek szíve joga a saját fontossági sorrendje alapján választani.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

25 Válaszok
DRΞDD
Helping Hand
Beállítások
Hiánypótló cikk...
Tember1
Pioneer
Beállítások
Tökéletesen egyetértek...
Dtj122
Legend
Beállítások
Mondjatok egy olyan márkát ami nem túlárazott!
Mert szerintem nincs olyan...
Nyck
Troubleshooter
Beállítások

Nálunk sajnos minden túlárazott, nem csak a telefonok. 😕 Egyébként a kínai gyártók olcsóbban adják a telefonjaikat ugyanolyan tudással, mint a Samsung. És megjegyzem, némelyik még töltőfejet, tokot és fóliát is ad a készülékeik mellé... 

Dtj122
Legend
Beállítások
Jelenleg a Samsung és az Apple nem ad töltőfejet egybe.
Jól tudom?
0 tetszik
Nyck
Troubleshooter
Beállítások

Sajnos nem csak ők. Sony is beállt a sorba, ők még adatkábelt sem adnak az új Xperia 1 V mellé.

Dtj122
Legend
Beállítások
Az igen😮
0 tetszik
Nyck
Troubleshooter
Beállítások

Környezetvédelem: rendeld meg külön szállítással, külön csomagolással. Tiszta haszon. A gyártónak. 😀 

0 tetszik
Dtj122
Legend
Beállítások
Igen...
Ezt beismerem, hogy a Samsung ezt jól elrontotta.
A Sony meg aztán pláne...
0 tetszik