Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung UE65NU8002 Bekapcsolási hiba jelenség!Esetleg valaki tapasztalt már ilyet?

(Témakör létrehozásának dátuma: 05-02-2020 08:14 AM)
1105 Megtekintések
Ervin636
Apprentice
Beállítások

Sziasztok

A címben szereplő készülékemen olyan hibát tapasztalok hogy néhány naponta a reggeli első bekapcsolásnál:

1 nem reagál,nem kapcsol be

2 csak a hang jön be

A készülék alján lévő kis piros fény viszont ad visszajelzést hogy a távirányító próbál kommunikálni vele!

Jobb esetben ha csak hang van akkor az ismételt be ki kapcsolásnál bejön rendben a kép is és egész nap kifogástalanul működik.

Roszabb esetben ki kell húznom az aljzatból a készüléket és visszadugni majd ezt követően bekapcsol rendesen!

-automata frissítés be van kapcsolva

-nincs lemerülve az elem a távirányítóban(teljesen új elemmel is ezt produkálja)

-csináltam gyári beállítások visszaállítását a tv-n

-többször is újra hangoltam a távirányítót is

Amikor nem lehetett bekapcsolni akkor áthoztam a szomszédból egy nagyon hasonló samsung tv távirányítóját amivel ugye hangolás nélkül is működni kellene a bekacsolásnak,de azzal sem ment!

Egyébként minden funkciója tökéletesen működik!

Segítségeteket kérném valaki tapasztalt már ilyet?!

Vagy ha a Samsungos csapat olvassa akkor az Ők hozzáértését kérném!

Egyébként a készülék csodaszép,gyönyörű a kép rajta csak ajánlani tudom mindenkinek 🙂

 

0 tetszik
5 Válaszok
MKitty
Pathfinder
Beállítások
Szia Ervin!

Kérlek ellenőrizd le, hogy a készülékeden valóban a legfrissebb szoftververzió található-e. A Beállítások-Terméktámogatás-A TV névjegye menüpont alatt jelenik meg a tévén levő szoftververzió. Bizonyosodjunk meg arról, hogy s 1290.4 verzió van a készüléken, mivel ez a legfrissebb, ezt az alábbi linken találod: https://www.samsung.com/hu/support/model/UE82NU8002TXXH/

Amennyiben a készüléken ez a szoftver van és az általad leírt beállításokat mind sikerült elvégezni, megkérlek, hogy jelezd a problémát az ügyfélszolgálaton, ahol lehetőség van arra, hogy egy technikus rácsatlakozzon a tévére és annak szerviz menüjéből további beállításokat végezzen.

Az alábbi elérhetőségek egyikén jelezheted az igényedet:
https://www.samsung.com/hu/support/#contact

üdv.
Kitty
0 tetszik
Ervin636
Apprentice
Beállítások
Kedves Kitty
 
Köszönöm a gyors választ.
Megnéztem és a legfrissebb verzió fut rajta.
Felveszem a kapcsolatot a szervízzel amit ajánlottál!
 
Szép napot.
 
MKitty
Pathfinder
Beállítások
Bízom benne, hogy mihamarab sikerül megszüntetni a tapasztalt jelenséget :smiling-face:

Szép napot neked is!
0 tetszik
Ervin636
Apprentice
Beállítások

Sziasztok

Szeretnék beszámolni a fejleményekről hátha ezzel segítek másoknak akik ilyet tapasztaltak!

A javaslatotokra felvettem a kapcsolatot a Samsung szervízzel akik azt mondták hogy igazából nem találkoztak még ennél a tipusnál hasonló esettel.Azt javasolták hogy távoli eléréssel csináljunk egy mély visszaállítást a tv-n hátha az segít.Pár napon belül adtak is egy időpontot amikor egy munkatársuk felhívott,Nekem a tv előtt kellett lenni hogy beletudjon lépni.

Megcsinálta a visszaállítást Nekem is kellett csinálni egy ki be kapcsolást amikor teljesen a nulláról újraindult a készülék mint amikor legördül a szalagról megvásárolod hazaviszed és először bekapcsolod!

Láss csodát a hiba megszünt 🙂 Azóta eltelt több  mint két hét és nyoma sincs a problémának!Mindezt teljesen INGYEN elvégezték!Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak!Így is meg köszönöm a segítségüket és a Tiéteket is!

Üdvözlettel Mirkó Ervin 🙂

MKitty
Pathfinder
Beállítások
Szia,

örömmel hallom, hogy teljes mértékben megszűnt a hiba a készünékeden. Bízom benne, hogy hosszú ideig rendeltetésszerűen fog működni :face-with-tears-of-joy:

üdv.
Kitty