Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

samsung galaxy watch4 classic

(Témakör létrehozásának dátuma: 17-03-2024 12:14 PM)
138 Megtekintések
bartipety
Journeyman
Beállítások

Sziasztok nekem egy olyan probléma lépett fel az samsung galaxy s4classic órával miszerint leválasztottam egy s21 ultrárol és hozzáadtam új eszközként agy s 24 ultrához és amikor a telefon befejezi a párosítást az órán nem lehet semmit csinálni csak azt írja hogy nézzem meg a telefonon a befejezéshez.A health funkció látja majd leválasztja és kiírja hogy nem sikerült az órát hozzáadni a készülékhez majd az óra újra indul.a Bluetooth is érzékeli az órát ami annyit tesz hogy csatlakoztatva telefonáláshoz.majd a legördülő ablakon az óra leválasztva jelenik meg.

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia.
Valószínűleg nem sikerült jól a párosítás.
Indítsd újra az órát, a telefonon ha fent van a Galaxy Watch4 Manager app, azt töröld le.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

9 Válaszok
Megoldás
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia.
Valószínűleg nem sikerült jól a párosítás.
Indítsd újra az órát, a telefonon ha fent van a Galaxy Watch4 Manager app, azt töröld le.
bartipety
Journeyman
Beállítások
Megtortent és most valami hobauzenet szerint serult az óra szoftver amikor frissítette magát azóta nem működik
0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Csináltál gyári visszaállítást az okosóránál? Próbáltad más eszközzel párosítani utána? Csak hogy meglessük, az okosóránál vagy az okostelefonnál lesz e a gond!

0 tetszik
bartipety
Journeyman
Beállítások
Ez is megvolt s21 ultra s24 ultra mindenhol az a hibauzenet hogy az órát nem sikerült hozzáadni a telefonhoz és utánra ujraindul és kiirja a sérült az óra szoftvere.
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
azóta sikerült megoldani?
0 tetszik
bartipety
Journeyman
Beállítások
Meg nem de nem adom fel .csak azt nem értem miért írja ki hogy sérült az óra szoftvere.
0 tetszik
bartipety
Journeyman
Beállítások
Nem hiszem el de most sikerült újra életre kelteni és próbálom lefrissiteni :smiling-face: ....
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
remélem ezúttal sikerrel jársz😊
0 tetszik
bartipety
Journeyman
Beállítások
En is bar most a 4.szoftver frissítés tölti le és telepíti magától.
0 tetszik