Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Mutasd meg a kedvenc kontrollered!

(Témakör létrehozásának dátuma: 08-07-2020 01:00 PM)
419 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Manapság a konzol már kb. olyan szórakoztató termék (a tévé mellett), ami a legtöbb háztartásban jelen van. Megoszlanak a vélemények arról, hogy a Microsoft-féle Xbox- vagy a Sony-féle PS-szériák a jobbak, nem is akarnék belefolyik a vitába, viszont állást foglalni azért fogok! (Révén, hogy csak az egyikkel rendelkezem!)

 

Anno, amikor az XBox One X mellett tettem le a voksom egyetlen érv befolyásolt, az pedig nem a teljesítményére fókuszált, hanem a kontrollerjére, ugyanis PC-mhez anno vásároltam - talán a Need for Speed-hoz - egy elite kontrollert, ami szerintem egy telitalálatos termék. Nyilván funkciónalításában és kinézetében páratlan a többiehez képest - szerintem!!! - és azt is aláírom, hogy a sötét szobában senki se látja, hogy mit fogsz, azonban a külsőre igen is adni kell.

 

Az alap fehér konkroller mellett kettővel rendelkezem, ezekkel ni:

 

71F6eID-ImL._SX466_.jpgXbox-Sport-White-controller.jpg

 

És nem rég adtam le egy rendelést erre:

 

unnamed (2).jpg

 

A kérdés pedig adott, melyik a kedvenc designnel megáldott kontrollered, vagy egy olyan álomkontrollered, amit be szeretnél szerezni nem sokára?!

6 Válaszok
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Krisz!

Nem szoktam sűrűn játszani, viszont ha igen nagyon belemerülök. Nagyon sok kontroller van ami tetszik, de Halo SE kontrollere és a Titanfallé is zseniális lett :smiling-face:

 

715Zp92KPXL._SL1424_.jpg719+P+rAgnL._SL1500_.jpg

0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

#GloriousPCGamingMasterRacee7e44edc.jpg

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

@SomaE-hez hasonlóan amióta az eszemet tudom, csak billentyűzeten játszottam.

Aztán jött a DiRT (Rally) és az F1 széria, amit már érezhetően nehezebb volt irányítani, de az első időkben ugyanúgy tartottam magam a mechanikus perifériához.

Ehónap elején tört meg a jég és beszereztem egy natúr fekete kontrollert, amit azóta is élvezettel használok ha autózni kell. 🙂

 

Design terén a Cyberpunk 2077 Limited Edition vetette fel még az érdeklődésemet, de az ár/érték arány és a 3 év jótállás miatt inkább maradtam az egyszerűbb irányítónál. 😅
Microsoft-Xbox-One-Cyberpunk-2077-Wireless-Controller.jpg


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok, szép napot! 
huh, én sajnos lehet jobban lemaradok ennél a témánál, ugyanis ps4 felhasználó vagyok, és háát... "nálunk" nincsenek valami életképes kinézetű controllerek. 
Én az alap gyári matt feketét használom egyébként, de egy gyors böngészés után, ez a last of us 2-es se néz ki rosszúl. e25c0121a7465e6684d52ef0d7f5d193-lou2-kont-1.jpg
Sajnos Sony-nál kicsit ingerszegény a kínálat 😕 ... 
Viszont az előzőkhöz csatlakoznék, xbox-nál a Cyberpunk 2077-es nagyon jól mutat! 

MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Én igazi PC gamer vagyok, így konzolom nincs is😅 Jellemzően FPS-ekkel játszom, már több, mint 10 éve... Mostanában idő hiányában mondjuk már ez is kimarad...A setupomA setupom

Azonban egy PS4 Dualshock V2 kontrollert vettem hozzá, úgy azért sokkal jobb volt a Forza, vagy a Need For Speed.

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisz!

Nekem a tökéletes kontroller az alap basic xbox controller abból is a fekete meg a fehér. Én egyszerű vagyok ilyen téren és bőven elég számomra! 

Üdv AndrasK