Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Milyen óraszámlapot használtok?

(Témakör létrehozásának dátuma: 03-06-2020 11:40 AM)
5495 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Ha okosóra birtokosa vagy, akkor szeretni fogod a most következő rovatot, de mielőtt kitérnék a lényegre, egy kis kitérőt tennék...

 

Nekem az első okosórám a Samsung Gear volt, ami a Galaxy Note 3-mal látott napvilágot. Abba még a szíjba integrálták a kamerát. Imádtam, bár kicsit vaskos modell volt, ellenben a töltőbölcsője még mindig működőképes, annyira jól összerakták. Aztán váltottam Gear 2-re, ami az utolsó órája volt a vállalatnak, ami megkapta a kamerát, ám itt már a vázba zárták, hogy a szíj cserélhető legyen. Utána jött a Gear S2 Classic, majd a Gear Sport és végül a Galaxy Watch, melynek tulajdonosa vagyok a mai napig. Imádtam mindegyiket, holott az elején hitetlenkedtem abban, hogy kell-e ez nekem!

 

Az okosórák többségénél a kerek megjelenítős formaterv uralkodik, amihez kapcsolódna a rovat. Nem rég tagja lettem egy óraszámlap készítő csoportnak, abból hoznám nektek a lehetőségeket, hátha más is talál magának olyat, mi tetszik.

 

A voucher kódot adó felület egy idő után inaktiválódik, így célszerű "Feliratkozni a bejegyzésre", hogy ne maradj le a lehetőségről:

 

A mai találatok:

 

FB_IMG_1591176812593.jpg

 

(1) Kd Saves battery power:

(2) Kd Nine:

(3) Kd Lite:

(4) Kd RUN:

(5) Kd Lite Digital:

8 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ugyan Én tökéletesen megvagyok az Egyszerű analóggal a Watch 2 órámon, de a képeken látott számlapok is érdekesnek tűntek, szóval mindegyikből elvittem az első kupont, köszönöm! 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 

 

Én szeretem az egyszerű, de nagyszerű dolgokat, így a számlapom is ezt tükrözi. 😉

 

Egy Watch Active-ot használok. 🤗20200603_151750.jpg

 

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztinán!

Én a sportosabb digitális számlapokat kedvelem leginkább, de sokszor választom az egyszerűbb és letisztult analógos számlapokat!

Gyakran figyelem, hogy milyen új számlap érhető el és cserélgetem is őket.

Szép napot neked! :smiling-face-with-sunglasses:

Üdv. AndrasK

OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Én gyakran váltogatom az aktuális számlapot, jelenleg ez van beállítva, számomra egyszerű, de nagyszerű:

 

103887482_1380110232188325_3131536838464297975_n.jpg


Egyébként nagyon tetszenek a számlapok, stílusosak :winking-face:. Megyek is válogatni belőlük :smiling-face-with-sunglasses:.

EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szia Krisz!

Én valamiért nem szeretek számlapot használni, hanem mindig hátteret állítok be :face-with-tears-of-joy:
0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Egy irtó cuki, ám ezzel egyidejűleg nagyon letisztult, elegáns és (szerintem) pofás óraszámlapra akadtam, amit szeretnék gyorsan megosztani, hátha más is szereti a rókákat!

 

Mutatnám a két kreatívját, amiből hamar lejön, hogy néz ki a végeredmény:

 

120132917_2766010697017812_5780254727845583632_n.jpg120117858_2766010743684474_3753642085422380882_n.jpg

 

Akinek megtetszett, az ide klikkelve tudja letölteni és beállítani az éppen használt okosórájára. Mivel egy fizetős óraszámlapról volna szó, így mellékelném hozzá a voucher kikérő oldalt, mellyel ingyen lehet bezsákolni limitált ideig.

 

Az tuti, hogy most pár napig ezzel vagánykodom az ismerősök között!

 

Nektek tetszik?

 

Üdv.: 

Krisz

JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Én az egyszerűség híve vagyok a számlapok terén, de ez így van a számítógép és telefon háttérnél is. Sosem bonyolítottam túl. Szeretem a letisztult dolgokat. 

0 tetszik