Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Mennyi mobilinternetből élsz egy hónapban?

(Témakör létrehozásának dátuma: 30-09-2020 08:23 PM)
518 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Csak egy számra és egy indoklásra lennék kíváncsi, hogy mire szoktátok a mobilinterneteteket használni!

 

Sűrűn hallható a telekommunikációs cégeknél, hogy, ha előfizetésre váltasz, akkor ennyi és annyi GB-nyi mobilnetet kapsz a csomaghoz. A kedvencem a korlátlan szócska, ami igazából a teljesen kötetlen felhasználást jelentené. Anno 3-4 évvel ezelőtt a Telenornál hozzájutottam egy olyan díjcsomaghoz, aminek továbbra sincs párja. 3.552Ft-ot kérnek el 25GB-ért, amit nyilván sose fogasztok le, hiába azon keresztül frissítem le a telefonom összes applikációját! Hónapforduló előtt egy nappal még mindig úgy állók, hogy akár torrentezhetnék is rajta.

 

Nálam a Youtube-ozás és a közösségi hálózaton való jelenlét van prioritás alatt, valamint a weboldalak látogatása hírfogyasztás szempontjából. 10GB is bőven elegendő lenne, de a 25GB-tal vígan elvagyok.

 

Most Ti jöttök!

 

Üdv.:

Krisz

 

 

16 Válaszok
DavidS01
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztián!

 

Én 10gb bol élek...

Az elhasznált adagmennyiségem elég rabszódikus, van hogy 1-2 gb-thasználok egész hónapban, de előfordul, hogy a hónap felére már elhasználtam az egész keretet...

0 tetszik
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Jelenleg 12GB adatforgalom áll rendelkezésemre havi szinten, ez eddig bőven elégnek bizonyult minden hónapban :).

0 tetszik
JozsefZs
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Én a korlátlan szócskával élek együtt és nagyon is kell :smiling-face: Nagyjából nem kapcsolom be a Wi-Fi-t a telefonon végig a mobilnetről megy minden. Hotspot, Youtube, Netflix, HBO. Ebben a hónapban 86GB a használat, de 50 alatt sosem volt még. A rekord egy költözésnél volt amikor nem volt 2 hétig vezetékes netem az új lakásban akkor 370GB fogyott az adott hónapban

0 tetszik
IstvanH
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 

Nekem 6GB van a csomagomban ami bőven ki is szolgál, közösségi platformokat és böngészőket használok vele.

0 tetszik
AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok, 
Én csatlakozok az 5GB-osokhoz :face-with-tears-of-joy: 
Néha még az se fogy el... szóval ilyen téren szerencsére sporolós vagyok 

0 tetszik
Members_UO94qsp
First Poster
Beállítások

Nekem most korlátlan van. A legtöbb, amit elhasználtam kb. 70 Gb volt. Egy mobil WiFi HotSpotban van a SIM kártya, és több eszközről is használom.

0 tetszik
BernadettF
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 
Nekem 4GB van az előfizetésemhez, de alig használom el a felét. Egyes appok elvileg nem fogyasztanak a csomagban, plusz a térképet használom ha megyek valahova.

0 tetszik