Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Hogy álltok a Mortal Kombattal?

(Témakör létrehozásának dátuma: 25-02-2021 08:56 AM)
357 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

A címben lévő kérdés adott!

Gyermekkorom egyik meghatározó PC-s játékainak egyike volt. Emlékszem, amikor a 486-os számítógépünket még a Sulineten keresztül szüleim megvásárolták és az egyik születésnapomon az osztálytársaimmal azon voltunk, hogy ki talál olyan billentyűzetkombinációt, amivel az ellenfelet játszva könnyedséggel le tudja győzni. Akkoriban nem voltak ilyenekről a neten összefoglalások...

2020-ban annyival másabb volt a helyzet, hogy most már a Nintendo Switchen játszottunk a felnőtt haverjaimmal. A filme(ke)t annyira már nem vágom, de a jelenlegire kíváncsi leszek. Remélem nem történik elhalasztás!

FB_IMG_1614239500072.jpg

Üdv.:

K

19 Válaszok
DRΞDD
Helping Hand
Beállítások
Az első rész még elment. A második legalább olyan színvonalas, mint A Skorpiókirály...
Ez az új, ami valamikor a mozikba kerül, egész ígéretesnek tűnik.
Vártam régóta, hogy legyen belőle egy normális film. Ez talán a raklapnyi CGI ellenére jó lesz.
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Én már nem is emlékszem egyik filmre sem. Most hirtelen felcsaptam az IMDB-t, hogy képbe kerüljek. Szerintem csak az 1995-ös első részt láttam, de majd újranézem valamikor. A játékokban a kedvenc karaktereim egyike volt Sub-Zero.

DRΞDD
Helping Hand
Beállítások
Az első részt a mai napig nyugodt szívvel ajánlom. Nyilván nem egy Marvel film hatást fogsz kapni. Viszont a korához képest egy egyszeri szórakozásnak bőven jó.
A második rész ötlete jó, viszont a képi megvalósítás már csúnya.

Az első részen látszik a próbálkozás, ami jó volt. A második rész viszont gyalázat.

A mostani részben mondjuk egy Noob Saibotot megnéznék ahogy megvalósítják. Mondjuk egy kivégzés végén, amikor kilép a testéből.
Sub Zero biztos lesz, csak az Ő esetében remélem, hogy kihoznak több látványt, mint ami a bemutatóban van.
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Sziasztok,

Én édesapámmal néztem meg az 1.-t moziban, szóval az ilyen maradandó élmények egyike, ami megszépíti a filmet is ezért, ha nem is legjobb. A 2.részt is moziban néztük meg, és totál értelenül néztünk egymásra, hogy-hogy lehet egy film ennyire túró.

AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok, 

Magát a játékot imádtam anno... vicces volt egymást szanaszét ütlegelni. Storyt nem nagyon követtem soha... illetve az eddigi filmeket se láttam. Kíváncsi leszek az új filmre... előzetes alapján nem olyan szörnyű. 

0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sajnos egyre többször tapasztalom, amit írtal, hogy az előzetesbe belenyomják az összes jó jelenetét a filmnek, a kitöltőrész pedig nagyon unalmas. Ne legyen most igazunk, tartogasson kellő mértékű meglepetést! 😊

JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!
A filmekkel én se vagyok képben, de a játékok közül sokat kipróbáltam. PS4-en, sokat játszottunk. 

0 tetszik
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

A játék vonal a mai napig részese az életemnek, a filmeket viszont sosem láttam 😕

0 tetszik
DavidS01
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Nem láttam a filmet, nagyon régen játszottam a játékkal, az tetszett..

0 tetszik