Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Hello, 45W-os töltés a középkategóriában!

(Témakör létrehozásának dátuma: 31-03-2024 10:22 PM)
70 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

A Samsung Magyarország termékportfóliója majdnem összeállt. A hazai piacon a Galaxy A-, S- és Z-készülékek dominálnak. Eddig a felsőkategóriában, azaz a Galaxy S-ek kiemelt tagjainál volt elérhető a szuper gyorstöltés 2.0-ás szabvány, mely alatt a 45W-os gyorstöltést értettük.

Általánosságban leszögezhető, hogy a 25W-os töltéssel dolgozik a legtöbb Galaxy készülék. Ennek oka, hogy az elmúlt években ugyanekkora töltési teljesítmény mellett is csökkenteni tudtak a feltöltési időn, amit az egyes termékekbe elrejtett hőelvezetésnek tulajdoníthatunk. Alias gőzkamrának, ami gondoskodik arról, hogy melegedés esetén a hő a lehető leggyorsabban elvezetésre és/vagy semlegesítésre kerüljön. A középkategóriában eddig nem volt jelen a 45W-os töltési teljesítmény, azonban 2024-ben változás állt fel. A Galaxy M55 5G az első olyan termék, amely támogatja ezt, mindezt a mid-rage szegmensben, ami egyfajta úttörő.

saasasda.jpg

A Galaxy M-termékcsalád főleg az online kereskedőknél érhető el; és legfőképpen Indiában van piaca, ahol a versenytársak ellen egy remek aduásza a Samsungnak. Ettől függetlenül volt már olyan esztendő, ami egy-két családtagja a magyarországi hivatalos piacra is bekerült, azonban, hogy a Galaxy M55 5G lesz-e nálunk terítéken, arról nincs információnk.

A Galaxy M5x-ek egyfajta játszótere a Samsung Globalnak, amit egy szűkített, ám igen jelentős piacon tud szerepeltetni – afféle közvéleménykutatás jelleggel. Ha visszaemlékeztek, akkor olyasmiket lehet kiemelni, mint a 108MP-es képalkotó, a Super AMOLED Plus kijelző vagy éppen a több navigációs rendszer elérése, mint pl: QZSS-é.

Számunkra, a középkategóriában történő megjelenése azt is jelentheti, hogy jövő már esedékes lehet a 45W-os töltési sebességnek az elterjedése akár alacsonyabb szegmensben is, mint a Galaxy S+ vagy az S Ultra.

Szerintetek már időszerű lenne a megérkezése?

Üdv.:
K

5 Válaszok
krs_krisz
Pioneer
Beállítások
S20 ultrám van, igérték rá a 4 év szoftveres támogatást, 3 ev után mégse jön UI 6, illletve 45 wattos adapterrel 2.0 szabvályon nagyon ritkán 40-60 szazalek közt mértem 28wattot jellemzően 19 ig szalad fel, cserébe mikor nem tőltóm is melegszik csak úgy, mióta android 12es rendszert felett kaptuk a frissitést. 5000ma aksival energiatakarekos módban is max 10 orat bír.
Hogy időszerű volna? Ugyan még mindig a hajlitgatós milliós telefonon pofozgatnak ezt azt, viszont jellemzően 2 ev utan szofveresen digitalis zajt kelt az usd jack atalakító hogy vedd meg a kábeles akg-t vagy a bluetoot fulesük. Időszerű lenne, már végre egy rendes telefont csinalniuk ami egyben van es lehet rá számítani. Elotte A8 am volt, mainapig hibatlanul megy, csak akumlator vacakolt, de masodik okostelefonom ugy gondoltam tobbet költök rá, bika a hardver, nem lesz vele gondom sokaíg. Masfel ev után már nemtudtam hitegetni tovabb magam. 2 éves vackok ezek es amiket irnak hogy tud azt se tudja mindig csak képes rá néha, ha kimaxolja minden erőforrásàt. 120hz? Tudja de nem javasolt mert adaptiv 90hzt is fluidnak éled meg, cserébe a 120fps játékok 2 percig birják majd 48 fokon fel ora alstt le is merül.

Fel ora alatt megvan 20rol 85ig a töltés ezzel a nehéz téglával amit adapternek hívnak. Miertnkelle több? Ugy is csak feleslegesen terheli ha este rajta hagyod. De legalabb nem 100 ig kínozza hanem 85 es 84 között játszik amivel ha normál sebességgel töltöd talán kibirja sokaig, amigy meg nem kavasolt a szuper gyors töltés, de tudja. Mint a 8k-t is ugye.m
krs_krisz
Pioneer
Beállítások
Bocsánat, kijött, nem akartam rátok hányni a nyavajáim. De ha nektek minden tökéletes az eszközökkel, kivanom hogy mihamarabb kiegészíthessétek a megígert 45w álomhatàrra képes töltővel.
0 tetszik
Dtj122
Legend
Beállítások
Szia.
3 android és 4 év biztonsági frissítést ígértek rá.
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások

szerintem abból kifolyólag mindenképpen időszerű lenne, mert legalább a felhasználók megnyugodnának😄

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások
Szia gondolom jovore ez lesz az egyik újítás, de ennél nagyobb nem kell szerintem
0 tetszik