Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Felejtsd el az edzőtermet. Kezdj takarítani

(Témakör létrehozásának dátuma: 29-07-2020 08:17 PM)
308 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

takaritas.PNG

Sziasztok! 

 

Szeretnél időt spórolni és élvezetesebben elvégezni az otthoni teendőket? Változtasd át a napi házimunkát edzéssé ezekkel a praktikus tippekkel.

 

Porszívózás magasfokon

 

A porszívó előre és hátra történő mozgatása természetesen stimulálja a hasizmokat. Csinálj pár törzshajlítást, kitörést és mozgasd meg magad a csípődtől kezdve. Erre szerintem a legegyszerűbb módszer ha elindítod a kedvenc zenéidet egy vezeték nélküli fülesen és indulhat a tánc.

 

t32.PNG

Bicepszerősítés újragondolva

Az edzés elvégzéséhez nincs szükség súlyzókra. A mosó- és tisztítószerek, táskák és tárgyak felvétele nagyszerű módja a karok és az alkarok erősítésének.

 

Window workout

Az ablakok tisztítása ugyanolyan hatékony mintha az evezőgépen 10 percig edzenénk. Végezz nagy körkörös mozdulatokat, és minden ablaknál válts kart. Ha sok ablakod van 30 perc alatt 170 kalóriát égethetsz el.

ww.PNG

Amellett, hogy elvégzed a napi teendőket, edzel és még jól is érezheted magad közben. Én mindig zenére takarítok és többnyire nem bírom ki tánc nélkül. Hova kívánhatna az ember jobb táncpartnert, mint pl.: egy vezetéknélküli porszívót vagy egy felmosót.

 

 Ti szoktatok takarítás közben edzeni, vagy valamilyen módon feldobni a kötelezőket? 

Üdv, 

Eve

5 Válaszok
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

 

Megmondom az őszintét, legtöbbször én takarítok itthon, de így is úgy érzem, hogy a kondizást jobban élvezem, mint a takarítást :D. 

Ennek ellenére teljesen egyetértek a leírtakkal, egy kiadós itthoni takarítás is képes bőven megedzeni az embert. :smiling-face:

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

Mi sokat takarítunk most a házfelújításnál és ez nagyon ki tudja fárasztani az embert! Emellett nincs is kedve az embernek elmenni máshova edzeni! 

Én is egyetértek a leírtakkal! 

Üdv. AndrasK

MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Én a Home Office alatt fedeztem fel a lakásban és takarításban rejlő sportolási lehetőségeket. 😅

 

Azóta viszont már-már rutinná vált.

Még mosogatás közben is, például "rakd el az edényeket, miközben kitöréseket csinálsz".😁

 

Üdv,

Móni

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

 

Hatalmas ez a cikked! 

 

Szerintem is nagyon jól lehet edzeni takarítás közben!

 

Nálunk most házfelújítás van és szinte minden napom takarítással és pakolással töltöm.

 

Érzem is, hogy ez jó hatással van az izmaimra és az állóképességemre!

 

Ezért is meg tudom erősíteni a fentieket amit leírtál a takarításról!

 

Üdv.:

AnitaI. 

JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin 

Nálam a takarítás elég sűrű program, ugyanis van egy kis rend és tisztaság mániám, bár a szűz csillagjegyűeknek elvileg van is egy ilyen beállítottsága. :face-with-tears-of-joy: 
Nem túl nagy a lakásom, kb 2,5 órát vesz igénybe egy alaposabb takarítás. Nálam a zene az egyetlen ami feldobja és pörgősebbé teszi, de az amúgy is mindig szól itthon. A cikk után lehet, hogy majd emelgetem a felmosóvödröt :face-with-tears-of-joy: