Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Ennyibe kerülnek majd az új foldable mobilok? (FRISSÍTVE)

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-06-2023 09:45 AM)
120 Megtekintések
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Sziasztok!

Alig egy hónap van hátra a 2023-as nyári Unpacked eseményig, így nem is csoda, hogy szinte minden nap új információkat olvashatunk a bemutatás előtt álló eszközökkel kapcsolatban.

image
Forrás: Sammyfans

Most az árazással kapcsolatban érkeztek infók: a Flip5 ugyanazon az áron startolhat majd, mint elődje, ez 999 USD-t jelent, míg a Fold5 alacsonyabb nyitó árat kaphat elődjénél, a Sammyfans egyelőre csak ennyit tett közzé. Az alacsonyabb induló ár a Fold5 esetén nem meglepő annak fényében, hogy idén úgy néz ki, hogy a Flip5 kerül a fókuszba és ott történtek nagyobb fejlesztések.

image
Forrás: GSMArena

A telefonok mellett a Watch6 széria árait is megszellőztették, ezek alapján a bluetooth verziók 320, 370, a SIM-es verziók 350 és 400 USD-t kóstálnak majd. A Classic órák 420, 470, a SIM-es variánsok 450 és 500 USD-on nyithatnak.

image
Forrás: Sammyfans

Arra kíváncsi vagyok, hogy a magyar forintosított árakban ez érzékelhető lesz-e egyáltalán a Fold5 kedvezőbb ára. Sajnos az elmúlt évben a forint hullámzó teljesítménye miatt kétségeim vannak, hogy sikerül-e itthon is a Fold árát csökkenteni.

Frissítés:
Közben francia forrásokból EUR árak is napvilágot láttak, amik magasabb kezdőárat vetítenek előre:

Watch6 40mm: 320, 370 EUR
44mm: 350, 400 EUR

Classic 43mm: 420, 470 EUR
47mm: 450, 500 EUR

14 Válaszok
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia,

Köszi az infót. :smiling-face:

0 tetszik
FTamas
Samsung Expert
Beállítások
Hali, szuper írás lett!

Az árak mindig meglepnek kis hazánkban, szóval sok jóra nem számítok én sem. Kíváncsian várom 😃
Adriennka
Samsung Expert
Beállítások
Hát én is várom milyen lesz az előrendelés😁ezek az árcédulák amik az előző modellnél voltak elég erősek voltak szerintem...ha lesz csökkenés az jót jelentene
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Az előrendelésre én is kíváncsi vagyok.😀
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Nem számítok én sem árcsökkenésre itthon.😅
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Nincs mit! 🙂
0 tetszik
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Tuti eszállt árakon jön. Sajnos.

@GTamás 

Tetszik a külső kijelző? :face-with-tears-of-joy: Váltanál?

0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások

Most ugye S23U-t használok, arról nem váltok. :face-with-tears-of-joy: Hiányozna nagyon a zoom kamera.

Adriennka
Samsung Expert
Beállítások
Hát kamerában az S széria verhetetlen
0 tetszik