Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Adaptív csengő hangerő?

(Témakör létrehozásának dátuma: 03-06-2019 07:20 AM)
300 Megtekintések
Wadmalac
First Poster
Beállítások

Üdv mindenkinek. 

Régóta létezik adaptív fényerő a telefonokon, ami egy meglehetősen praktikus dolog. 

Valamiért a hang esetén a gyártók sehol sem alkalmaznak hasonló megoldást. Én nagyon értékelnék egy, a környezeti zajszinthez alkalmazkodó csengő-hangerőt, sőt akár beszédhangerőt. A dolognak szerintem hardver-akadálya nincs.

Vélemény? 

0 tetszik
4 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

A Samsung jelenleg képtelen már egy manuális hangosítást pakolni az ébresztőbe, szerintem ne kérj tőlük lehetetlent :smiling-face:


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Szerintem ez egy tök jó ötlet, köszi hogy megosztottad velünk. Technikai akadályát én sem látom, de biztosan van oka annak, hogy egyik gyártónál sem alapfunkció.

AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Kicsit utánanéztem, hogy mi a helyzet ebben a kérdésben. 1991-től kezdve több szabadalom is van ebben a témában mobilra, sőt vezetékes telefonra 1976-tól kezdődően, szóval nem ördögtől való az ötlet. Ilyen régóta kitalálták volna ezt a funkciót, de nem használja egyik gyártó sem? Ez gyanús... Lehet hogy amúgy ezt csinálja az összes telefon már évtizedek óta, és emiatt annyira természetes, hogy észre sem vesszük?

Robert762
First Poster
Beállítások
De igen. A H...or telókban benne van.