Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Ó sziasztok már olyan rég jártam erre !Hogy vagytok ? Ki mit tervez a hetvégére?

(Témakör létrehozásának dátuma: 08-12-2023 03:05 PM)
21 Megtekintések
Beállítások

image


image
 Én lassan elkészülök minden dekorációmmal. Az asztali koszorúmat is tökéletesítettem. 


4 Válaszok
McBreak
Helping Hand
Beállítások
Szia! Gyönyörű lett a koszorú és nicsak nicsak egy Oculus Rift?:) Thevr büszke lenne rád!:D
0 tetszik
Beállítások
Szia McBreak, először is,köszönöm szépen. A Meta Quest 2VR tesztelésre kaptam kölcsön ,mert imádom az én picikémet (Samsung és azOculus "szerelem gyermekét" Gear VR powered by Oculus-t). Sajnos,az enyémet, már nyugdíjjazni kellett ( már nem használható,amikor behelyezed a telefont s elindítanád jön a figyelmeztető üzenet megszünt a működése. Amúgy meg már letört a fejpánt tartó rögzítője,de nagyon kiszolgálta az idejét. Nagyon szerettem! Én nagyon várom,hogy a Samsungnak legyen egy új VR készüléke .MÁR NAGYON VÁROM!!!!!20231207_101944_1000016100_1701940789.jpg
0 tetszik
Beállítások
Van pár dolog ami nem tetszik az Oculus Quest VR 2 -ben: nem cserélhető s nem tisztítható a fejpánt (a mai világban ez végtelenűl fontos! ) . A fejpánt mind két oldali részen merev,ezáltal nehezen illeszthető fel ,tényleg igyekszem nem mozogni benne(a sport jatékokat...hm... gondold el.) ,de állandóan tartani kell s igazítani kell,roppant zavaró! Szemüvegesként,nem állítható a lencse,ha a szemüvegemre veszem fel,akkor szerintem összekarcolja az üveget,így akkor a szemüveget cserélhetem sűrűn. Ami legzavaróbb sokak szerint,hogy minden fizetős rajta(azért én biztos 1-2 vásárlásra ösztönző játékot pl tenisz/tollas/ vagy valamilyen virtuális sétaprogramot ingyenessé tettem volna a "tulajdonos" helyében. Akár mire kattintottam minden fizetős. Így játékot nem tudtam kipróbálni sajna,de a Youtube-t igen(pl azt is sűrűn használom) . Az szuper benne,hogy nagyítható/méretezhető a képernyő(de lehetne nagyobra méretezni. A Samsungban ez csodálatosan jól megoldották az íves képernyő hatással, imádtam sőt,amikor nagyobb méretűre állítottam az ablakot,olyan ,mintha valóban az utcán sétáltam volna ...hú,nagyon tuti érzés volt. Sajnos,Oculus Quest esetében ezt nem éreztem.
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Szuper programod van!