Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Tab S3

(Témakör létrehozásának dátuma: 21-09-2019 01:09 PM)
364 Megtekintések
catjohnny
Pioneer
Beállítások

Megérkezett kedvenc tabletünkre az S3-ra az Android 9.0. One UI 1.1

 

Jó hírem az, hogy nem lassabb, mint az Oreo. Szóval akinek kétségei voltak, az telepítse nyugodtan.

Viszont a Samsung alkalmazásai már más kérdés. Ugye itt van a Pie verziós Samsung Music. Ami innen kezdve BU.ZIRÓZSASZÍN színben pompázik, mert valamiért az album fotójából csak a piros és fehér színeket találja érdekesnek és ezekből a színekből variálja össze a zenelejátszó színét. Ezen enyhíteni a dark móddal lehet, valamint hogy kikapcsoljuk a zárt képernyőnről történő vezérlés lehetőségét.

A másik amit elb@szott a Samsung, hogy a Samsung Gallery fotószerkesztőjéből kikerült (vagy úgy eldugták, hogy nem találom) az a lehetőség, hogy egy fotóra egy másik képet rámontázsoljunk.

Cserébe viszont kijavították (vagy inkább járulékos haszon) az, hogy már nem forgatja el 45°-ban a felhőből letöltött, telefonnal álló módban lőtt képeket, hanem megfelelően jelenik meg...

Továbbá képzeljétek el, már engedi letölteni a Samsung S3 tabletemre a Samsung reminder alkalmazást. Ez valami Isteni csoda, hogy a Samsung lehetővé tette a saját alkalmazását használni a saját táblagépén. Ugye, milyen bámulatos? Tapsoljuk meg gyerekek ??

 

Viszont nézegettem az árukeresőt és a Samsung S3 tablet még mindig 130 ezer fölött van. És a szakértők értetlenül állnak az fölött a tény fölött, hogy jobban fogynak az iOS tabletek, mint az android tabletek. Pedig ennek egyszerű a magyarázata. Egy értelmes felszereltségű tablet, mint pl a Tab S3 32  wifi az ~130 ezer ma, és ugyancsak ma egy iPad 32 GB wifi ~100 ezer. És ezt a szakemberek nem látják, csak egy ilyen ***** provokátor, mint én... Nem éééétem mijé viszikk joppan az almásnokijját...

0 tetszik
1 Válasz
catjohnny
Pioneer
Beállítások

Áhhhá! Megtaláltam a fényképszerkesztő montázs funkcióját. A kép szerkesztő módjában a matrica hozzáadására kell kattintani, majd ott a dátumbélyegződhozzáadása, majd plusz kép hozzáadása.

0 tetszik