Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestie

Opublikuj swoje pomysły, aby poprawić komfort korzystania z One UI i istniejących funkcji!

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Screen On Time

W zarządzaniu baterią bardzo przydałoby sie podsumowanie czasu dzialania telefonu na ekranie po jednym ładowaniu. Na chwilę obecną by to sprawdzić trzeba sumować poszczególne słupki. Przydałoby sie także przywrócić informacje o działaniu telefonu na jednym ładowaniu 

11 Komentarze
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Karmid temat znany i już poruszany na forum: Bateria, brak czasu pracy od ostatniego ładowania - warto wspierać wskazany przeze mnie wątek. Ma już pewną liczbę poparć, co jest ważne jeżeli chcemy aby sugestia, została wzięta pod uwagę w kolejnych aktualizacjach i wydaniu oficjalnym. 

Rozczłonkowanie głosów zmniejsz tę szansę.

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Karmid, Taka sugestia została już wcześniej zgłoszona przez użytkownika @Demolo.

Bateria, brak czasu pracy od ostatniego ładowania

 

Edit

@Szewcu72, Byłeś szybszy :winking-face:

Karmid
Explorer
Opcje

@Szewcu72 wiem, dałem like, ale ja doprecyzowałem że chodzi nie o czas pracy a o to ze SOT trzeba liczyc ze słupków

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Karmid wszystkie staty są wykonane w odniesieniu do poszczególnych dni. Myślę zatem, że jeśli wrócimy statystyki od "ładowania do ładowania" pozostałe informację również będą musiały odnosić się do tego zakresu. :winking-face:

Karmid
Explorer
Opcje

@Szewcu72 w sumie racja 🙂

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czyli wychodzi na to, że obecnie nie ma możliwości dokładnego sprawdzenia czasu przez jaki był włączony wyświetlacz od ostatniego ładowania. Sumowanie słupków nic nie da ponieważ w ciągu dnia mogliśmy doładowywać telefon a czas włączenia ekranu jest pokazywany dla całego dnia.

 

Jedynym rozwiązaniem tej niedogodności byłoby dodanie statystyk od ostatniego ładowania. Użytkownik sam wybierałby czy woli oglądać statystyki dzienne czy od ostatniego ładowania. @Karmid@Szewcu72@kamil40013, jak Wam się podoba taki pomysł?

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jedyna obecnie możliwość czasu sprawdzenia na jednym ładowaniu, to naładowanie telefonu do 100% przed rozpoczęciem nowego dnia i niedoładowywanie telefonu w ciągu dnia.

 

@mirudo24, Uważam, że przydałaby się opcja pokazywania statystyk od ostatniego ładowania tak jak było do tej pory.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Myślę, że warto, aby dwie opcje do wyboru.

Możliwość przełączania między obecnymi dziennymi a tymi od ładowania do ładowania.

To chyba najbardziej optymalne.

Karmid
Explorer
Opcje

Jestem jak najbardziej za możliwością przełączania statystyk. To świetny pomysł 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Świetnie! W takim razie miejmy nadzieję, że ten pomysł zostanie poparty kolejnymi polubieniami :winking-face: